Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok már úgy, hogy terhess...

Voltatok már úgy, hogy terhesség alatt döbbentetek rá, hogy nem is akartok másik gyereket a már meglévő mellé?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan csak megijedtél. Ne aggódj,minden rendben lesz,és örülsz majd a kicsinek:) (persze ha rólad sz
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
(persze ha Rólad szól a kérdés)
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
73%
Szerintem is lesokkolt a dolog viszont, ha már meglesz imádni fogod! :D
2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi nagyon vágytunk kistesóra, mégis beparáztam én is, mikor sikerült. Már nem is tudom hányadik hónapban jártam, amikor azon kattogott az agyam, hogy biztos jól döntöttünk-e, fogjuk-e úgy szeretni mint az elsőt (konkrétan elképzelhetetlen volt), anyagilag bírjuk-e majd, nehogy a másik nélkülözzön valamit, stb., szóval egy csomó olyan dolog miatt aggódtam, amit még előtte átbeszéltünk, felkészültünk, de mégis... Megbánni egy percig sem bántam, csak megijedtem. De megszületett a pici és utána minden rendben volt! Miért gondolod, hogy nem kellett volna? Történt valami?
2014. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem történt igazából semmi. De már a terhességem előtt sem voltam benne biztos, hogy igazán szeretnék még egy gyereket. Leginkább csak amiatt, hogy a fiamnak legyen testvére. De vele teljesnek gondoltam az életet. Sokat beszéltünk a tesóról, hogy majd lesz, aztán tervezés nélkül jött, váratlan. Persze örülünk neki, de közben bennem még mindig itt mocorog ez a dolog, hogy nem biztos, hogy jó döntés volt. 31 hetes vagyok.
2014. ápr. 24. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha majd a kezedben tartod a picit,és látod hogy a kisfiad rajong érte,elfelejted mindezt:)
2014. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Így már értem! :) Mint írtam, bennem úgy is felmerültek kételyek, hogy teljesen tudatosan és akkor jött a tesó, mikor megbeszéltük. A nagyobbik gyermekünket rajongásig imádtuk/imádjuk, el sem tudtam képzelni, hogy lehet még valakit ennyire szeretni. De az is eszembe jutott időnként, hogy talán neki fog kevesebb jutni, ha jön a tesó, mert nem lesz annyi figyelem. Addig körülötte forgott a világ szinte, bármikor, bármit meg tudtunk beszélni, megnézni, nem kellett senkihez igazodni. Aztán mikor megszületett a kicsi, szépen lassan azt vettem észre, hogy őt is ugyanúgy imádom. Mikor szépen eljátszanak, szeretgetik egymást, tudom, hogy jól döntöttünk. Persze vannak pillanatok, amikor egy gyerek is soknak tűnik. Szóval nyugi, nem lesz semmi baj, majd meglátod, el fognak múlni a rossz érzéseid!

2014. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én ugyan így érzek! Igaz még csak 11 hétben járok, de folyamatosan azon jár az agyam, hogy lehet jobb lenne SOS-ben elintézni egy abortuszt. Nem vagyok biztos benne hogy jól döntöttem amikor azt mondtam maradjon a baba.
2014. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Màs mit nem adna azért, hogy az ő hasában fejlődne egy kisbaba.... csúnya dolog ilyenekre gondolni, jobb lett volna, ha védekeztek.
2014. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!