Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzésekkel vártad a 3....

Milyen érzésekkel vártad a 3. nem tervezett babát?

Figyelt kérdés

Vannak pillanatok mikor padlón vagyok és vannak mikor nagyon várom!

Mit lehet ilyenkor érezni?


2014. ápr. 25. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem terveztem volna tobb gyereket, akkor abortuszra mentem volna. Ha meg megtartottam volna, akkor nyilván örömmel várnám.
2014. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!De nekem ez az abortusz dolog nem ilyen természetes mint ahogy írtad!Abortusz és kész,hát ez azért durva!Nem,ez meg sem fordult a fejemben!De azért köszi a választ.
2014. ápr. 25. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is ebbe vagyunk most pont. Van 2 fiam. És habár nem volt konkrét tervbe de jön a harmadik. Elsőre kicsit megilyedtünk hogy mi legyen. És még most is furcsa és hihetetlen és még elég távolinak tűnik. De 12 hetet tölti holnap.
2014. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod!Én még csak a 6.hétnél járok,de ahogy írtad tényleg olyan hihetetlennek tűnik a dolog!Nálunk meg 2 lány van :)
2014. ápr. 25. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, mi terveztük a harmadik gyereket, csak fél-egy évvel később, mint ahogy jött. Így nagyon kicsi lett a gyerekek között a korkülönbség. Meglátod, mikor már domborodik a hasad, teljes szívedből fogsz örülni Neki!
2014. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 6 hetes vagyok a harmadikkal.És mi sem terveztük.De persze megtartjuk.Én őszintén szólva nagyon félek.Van egy 4,5 és egy 2,5 éves kisfiam akikkel nagyon jól elvagyunk és olyan kerek az életünk,nem tudom elképzelni,hogy mi lesz ha meglesz a harmadik,hova fogom még beiktatni az időmbe.Bár biztos meg fogom oldani,csak most még olyan nehéznek látom a dolgokat.De remélem változni fog és a hormonok segíteni fognak.:)
2014. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyan csak 2 gyerekem van, de ugyanezt éreztem a másodiknál. az egész terhesség alatt sem éreztem azt, amit az elsőnél.nem bírtam elképzelni, hogy ez megváltozhat majd.

aztán a születése után már ugyanúgy imádtam, szerelem volt első látásra!

2014. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ahogy telik az idő egyre jobban viselem a a felfoghatatlant.Nálunk azért is hihetetlen a baba érkezése,mert 2009-ben meg állapították,hogy mindkét oldali petevezeték záródásom van és semmi esélyem természetes úton teherbe esnem.2 lányunk lombik program segítségével született.És most ez történt!Felfoghatatlan!

Boldog,gondtalan babavárást mindenkinek!

2014. ápr. 27. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!