Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanátok el a párotokna...

Hogy mondanátok el a párotoknak, hogy babát vártok, ha nem volt tervezett?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerekünk,ő tervezett volt. Most minden összejött,mennünk kell az albérletből és fogalmunk sincs,hogy hová. Nagyon feszültek vagyunk mindketten,tényleg a lehető legrosszabbkor jött a baba,de mindezek ellenére én nem szeretném elvetetni. Az anyagi körülmények jók,csak nem találunk másik albérletet :( hogy mondanátok el? Még csak 4 hetes vagyok.
2014. ápr. 13. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szimplán megmondanám, hogy terhes vagyok.
2014. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerűen, körítés nélkül.

A gyerek lehetőleg aludjon vagy legyen nagyszülőknél.

2014. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én nem tervezett gyereknél nem csinálnék körítést. Attól jobban beparáznék, hogy most gondolkodás nélkül őrölnöm kellene a váratlannak.

Simán mond el, neki de ne kijelentve ő is had mondja el az érveit.

2014. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pisti, terhes vagyok. Hogyan tovabb?


Azt kihagynam, hogy nem akarod elvetetni, mert ez kettotok kozos dontese kell, hogy legyen es konnyen lehet, hogy ketgyermekes egyedulallo anya lenne beloled.

2014. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: Terhes vagyok, megtartsuk vagy elvetessük.
2014. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose ertettem miert kell felni elmodnani a ferjnek h baba lesz. Hisz o is hozzajarult ahhoz h besikeruljon. Egyszeruen eleallnek es megmondanam h figyelj Jani becsuszott a baba a multkor mikor a kanapen egymasnak estunk, nem a legjobb alkalom de beszeljuk meg mi legyen. Dontenunk kell es ehhez neked is kozod van. Na hogyan tovabb?

Ennyi nem kell tuldramatizalni. Hisz van mar egy gyereketek, gondolom nem fel eve vagytok egyutt igy meg tudtok beszelni barmit.

2014. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van,egyszerűen csak el kéne mondanom,de nehéz... Folyton idegeskedik a párom és nem tudom mikor lenne ideális elmondani. Mindenesetre tudom,hogy muszáj lesz közölni,csak nem könnyű előhozakodni a témával a káosz közepén.
2014. ápr. 13. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a probléma a férj idegessége, akkor a legjobb a nyugodt, éppen feszültségmentes környezet. Lehet, hogy lepontoznak, de szerintem ilyenkor a legpraktikusabb szex után elmondani, végülis összefügg.
2014. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Drágám, van valami, amit el szeretnék neked mondani. Terhes lettem. Tudom, hogy nem akartuk, de mégis az lettem. Mi legyen?

Kb. ennyi és a többit megbeszélitek. Semmiképpen ne vetesd el, ha az lenne, akkor közös döntés alapján.

2014. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem tervezett volt, amikor hazajött munkából egyszerűen megmondtam neki.nem akartam elvetetni, így ő elhagyott.
2014. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!