Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell szólnom a nőgyógyásznak,...

Kell szólnom a nőgyógyásznak, hogy a magzat apukája fekete?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, 16 hetes vagyok. A párom fekete (afrikai származású). Az lenne a kérdésem, hogy szükséges ezt közölnöm a nőgyógyásszal, vagy felesleges? Van-e valami speciális teendő, szűrés vagy akármi, ami szükséges így nekünk?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. ápr. 25. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Mondjuk az allergia meg a vérszegénység már akkor jelentkezhet, ha kint lesz, akkor pedig már látszani fog a nyilvánvaló.

Rábeszéltetek egyébként, hogy szóljak, köszönöm mindenkinek! :)

2014. ápr. 26. 08:43
 12/15 anonim ***** válasza:

8as vagyok ismét, az édesanya, akinek félvér kisfia van.

Az én hajam szögegyenes, vékonyszú, az apjáét hívtuk viccesen "birkafej"-nek;), mert olyan kemény, bundás.

A kisfiam tarkóig érő EGYENES fekete hajjal született, azóta már begöndörödött.

Általában nem öröklik azt a kemény hajat, az enyémé inkább puha, selymes, nem nagyon gyűrűs, hanem mint egy normál göndör hajú magyar embernek.

Viszont iszonyatosan gyorsan nő a haja: ovis, 3 hetente járunk fodrászhoz.

Kislányoknál nyilván más, az én fiamé is jobban göndörödne, ha hosszabb lenne. Egyébként van olyan ismerős, aki a kislány haját összefonja- kifésülni nagyon erős balzsammal és sok türelemmel tudja.

Ha nem tervezel a picinek mikrofonfejet és rendszeresen rövidre vágjátok pl géppel ( mi max. 1,5 éves koráig csináltuk, utána fodrász), akkor semmi gond vele.

2014. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szomszédos vagyok! Győrben születtek a babák. A fiú már 7 éves, a kislány pedig 5.
2014. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Bele se gondoltam ebbe a hajas dologba, amíg egyszer véletlenül bele nem futottam itt, a gyk-n. Azóta mindig ezen gondolkodom, hogy lesz, mint lesz. :D Ami persze butaság, mert hát nem tudni előre, milyen is lesz a haja pontosan, meg még az is kérdés, hogy fiú lesz, vagy lány... no, majd megoldom biztos, ha odakerül a sor. Amúgy azt páromon is megfigyeltem, hogy irtózat, milyen gyorsan nő a haja. Full kopasz, eltelik 3 nap, és lőn, fél centis hajkorona... :)


Győr, haha, pont az ország másik végében szülök majd :D de remélem, nekünk is szerencsénk lesz a dokikkal, nővérkékkel. :)


Még egyszer köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok!!! :)

2014. ápr. 26. 17:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is felver kislanyom van, es o is szogegyenes hajjal szuletett (az en hajam hullamos), aztan 3 honaposan begondorodott neki. Neki is a kettonk haja kozotti atmenet lett, gondor de megsem annyira mint az apukajae. De nagyon nehezen kezelheto, raadasul rengeteg babahaja no allandoan ( most 4 eves). Ja es nagyon lassan no a haja, legalabbis nekem ugy tunik. mas ekkora kislanynak mar boven derekig ero haja van, neki meg epp hogy vall ala er. O is feher borrel szuletett, viszont a szeme nagyon sotetbarna volt mar szuletesekor is.
2014. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!