Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma csináltam egy facelle...

Reyka kérdése:

Ma csináltam egy facelle terhességi tesztet azonban negatív lett?!

Figyelt kérdés
Március 28án jött meg utoljára azóta nem is szedem a fog.gátlót. Előtte 3 és fél évig szedtem. Véleményemmel babát szeretnénk.És gyógyszer mellett.28-29ek voltak a ciklusaim és aszerint számolva már két napot késik most.csináltam egy tesztet.és.negatív. Lehet hogy hamar csináltam? Vagy a gyógyszer miatt nem jön meg időben? Viszont hányingerem néha van de nem mindig. A hasam néha szurkál de akkor nagyon. A hőm 37. Fehér krèmes folyásom van. De semmi olyan tünetem hogy megjönne.
2014. ápr. 26. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát már ki kéne h mutassa :/ nem értem..menny el nőgyógyászhoz szerintem és ő megmondja. az voltam aki eddig is írt Puszii
2014. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát még szerintem meg várom míg egy.egész teljes hetet késik aztán ha addig sem akkor hívom is egyből!
2014. ápr. 29. 18:49
 13/14 anonim ***** válasza:
na mi újság kedves kérdező? megjött végül vagy nem? az vagyok aki az előzőeket írta :)
2014. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ne haragúdj hogy nem válaszoltam, igen megjött 32. napra =( még próbálkozunk, bízunk ebbe a hónapban !:)
2014. jún. 1. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!