Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+1 hkm vagyok, hasonló korú...

35+1 hkm vagyok, hasonló korú kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz en mar a 37.et huzom.,. En mar nagyon varom a picuri érkezését! Par napja dagad kezem labam. Ma voltam dokinal es minden rendben van! Meg nem akar jönni...
2014. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35+5 vagyok. Kb. két hete utolért a vizesedés, főleg a lábamon, estére mindig bedagad már, nem férek a cipőkbe. Az alvás már vagy fél éve nem megy. Gyakran van légszomjam is. De egyébként szerencsés vagyok, más bajom nem nagyon van, ezek meg kibírhatóak. :) És még két napot dolgozom is. :)

Te hogy vagy? Kisfiú vagy kislány lesz?

2014. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont 35+1 vagyok :)

Nagyon nyomja már a baba valamely idegszálamat és folyton fáj a lábam köze. Úgy az egész. Sok pisilés, derékfájás, nyűgösség és folyamatos étvágy. De semmi komoly, ezekre fel voltam készülve :)

Nálunk kislány lesz, Panna Luca névvel, már nagyon várom. 37. hétre kunyizom, hogy szülessen meg :P

2014. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nalunk kislany lesz o a masodik. Ma voltam dokinal azt mondta megrovidult meh nyak de a fejet nem erezte hogy beekelodott volna pedig nekem is nagyon faj a szemeremcsontom ugy erzem majd kipottyan a baba. Mikor szokott a fe en isjecske beekelodni? En is egy hete vizesedem a labfejem de vernyomas rendben.
2014. ápr. 29. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 35.hetes pont. Nem vizesedek, viszont egy vas infúzió kúrán túl vagyok, és borzasztóan fáj az egész szeméremcsontom ha kicsit többet kell mennem.. Nekem is már kicsit megrövidült a méhnyak de teljesen zárt vagyok. Már elég nyűgös vagyok, pedig 2-3 héttel ezelőttig nagyon jól bírtam :( Iszonyat várom már a kisfiam!
2014. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!