Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon felidegesítettem...

Nagyon felidegesítettem magam. Valakivel összevesztem. Ártottam a babának?

Figyelt kérdés
Az idegességtől nagyon gyorsan vert a szívem. Ennyire még nem húztam fel magam, de valaki napok óta zaklat és most kijött minden dühöm. 20 hetes kismama vagyok.
2014. ápr. 28. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egész eddigi terhességem idegeskedéssel telt, sajnos anyóspajtás bealkotott, még nekem is ugrott fizikailag. HA ez egy egyszeri alkalom volt részedről akkor nyugodj meg, ennyitől nem lesz baja. Én jobban aggódhatok :( De nem is akarok rosszra gondolni, pozitívan állok a babámhoz :)
2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi az ég világon.
2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálam is anyós alkotott
2014. ápr. 28. 20:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Napok óta zaklat, ma felhívtam telefonon és teli torkomból üvöltöttem vele, aztán leraktam és lefeküdtem az ágyra. csak akkor éreztem, hogy a szívem úgy ver, mint még soha. Ettől félek, mert a babának ez biztos nem jó. Mostmár nyugodt vagyok. :)De remélem ezzel a fél órás kiborulásommal nem ártottam semmit se.
2014. ápr. 28. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Emberi lények vagyunk, a stressz teljesen természetes az életünkben. A tartós stresszel van gond, nem az időszakossal! Háborúkban is születtek (egészséges) gyerekek!
2014. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ártottál. Én olyan lehetetlen helyzetekbe keveredtem terhesen, 2 brutális dührohammal, hogy mééééég. Babámmal minden ok, és elég nyugodt kiadás. :)
2014. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. ápr. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!