Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat terhesség alatt a...

Árthat terhesség alatt a Rhinospray plus orrspray?

Figyelt kérdés

13+2 terhes vagyok és tegnap délutnra bedugult az orrom, megfázás miatt. Azóta kb 4-5 alkalommal fújtam a Rhinospray-ből, mire ma eszembe jutott, hogy megnézzem a betegtájékoztatót...abban az van, hogy az első 3 hónapban nem, később orvosi utasításra alkalmazható. Ettől nagyon megijedtem. A neten nagyon sok, egymásnak homlokegyenest más vélemények is vannak..., egy orvos az egyik helyen tiltja, egy másik a másik helyen azt írja, "biztonsággal alkalmazható"...

Kérek mindenkit, akinek van tapasztalata ezzel kapocsolatban, írja meg nekem, mert nagyon magam alatt vagyok. Természetesen nem fújok belőle többet, az biztos, de vajon ártottam ezzel a 4-5 fújással a magzatomnak?



2014. ápr. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt
2014. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 10+2 vagyok, és mióta teherbe estem, folyamatosan meg akarok fulladni, állítólag ez egy nem túl gyakori "terhestünet"... nem vagyok náthás, csak bedagad a nyálkahártyám. A Rhinospray az egyetlen ami segít, ezért napi 1-2x fújok belőle.

Esetleg próbáld ki a tengervizes orrspray-t, azt nyugodtan lehet használni, de ennyi rhinospray-től se lesz semmi gond.

2014. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is gyakori tünet! Nekem is van, és majdnem minden kisamama találkozik vele..
2014. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató kommenteket!
2014. máj. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!