Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a hasam egész nap...

Nagyon fáj a hasam egész nap görcsöl is lehet ettől nagyon aktív a baba?

Figyelt kérdés

A baba nagyon aktív,görcsöl egész nap a hasam..fáj is..vérzésem nincs..3*2 magne citrotet szedek és pihenek is..de csak alig múlik...tompább,de nem az igazi..!

Ha én rosszul vagyok a baba még lehet jól ugye?



2014. ápr. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így működik. Hány hetes vagy? Ha a vége felé, akkor lehet normális, mivel készül a tested a szülésre. Ha nem, akkor jobb lenne egy dokit felkeresni.
2014. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

25 hetes vagyok..sajnos az eleje óta nagyon görcsölök..mert műtét után lettem terhes..!

7-10-15-20 hetesem már bementem a kórházba...mindig csak az mondták minden ok...csak az a baj,hogy mi van ha nem...

,

2014. ápr. 29. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most is menj be. Inkább mondják most is azt, minthogy baj legyen.
2014. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami csak nem stimmel. Inkább menj be feleslegesen, de valakit csak érdekelhetne, hogy x hetente oda jársz. A baba lehet jól persze, de koraszülés is lehet a sok görcs vége.
2014. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!