Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kislánya lesz, elmondja...

Akinek kislánya lesz, elmondja mikor fogant?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hány nappal ovu előtt fogant,vetettél-e be valami praktikát,volt-e orgazmusod(állítólag ez lúgostja a hüvelyt,fiúknak kedvez)?Köszi,ha válaszolsz.
2014. ápr. 29. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kislàny lesz de fogalmam sincs mikor fogant hisz akkoriban 2 naponta voltunk együtt és.szerintem az nem az orgazmustól függ.25 hkm
2014. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van erre valami tudományos megfigyelés,hogy a lány spermiumok lassabbak mint a fiúk,viszont tovább élnek,de én már nagyon régen nem foglalkoztam ezzel,viszont nekünk bejött.Pontosan leírja,hogy ovuláció előtt hány órával kell szeretkezni,hogy nagy valószínűséggel lány legyen.Nézz utána.
2014. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 lányom van most fiam lesz, mindig 2 naponta voltunk együtt és lehet furcsa, de nekem mindig van orgazmusom (több is :) ), úgyhogy tuti nem ettől függ
2014. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
1lanyom menstruáció után 13-14dik nap fogant 2dik lanyom menstruáció utáni 1nap! Orgazmusom volt e már nem tudom a masodiknal épp születésnapomat unnepeltem picit ittas voltam ebből lett a véletlenke (2dik)
2014. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Shettles módszer E módszer alapja, hogy az Y-kromoszómát hordozó ivarsejtek fürgébbek és csak lúgos környezetben maradnak hosszabb távon életképesek, ezért ha fiú gyermeket szeretnétek, érdemes az együttlétet az ovuláció idejére időzíteni (az ovuláció idejét ovulációs teszttel lehet pontosan meghatározni). Az Y-kromoszómát tartalmazó spermiumok maximum két napig életképesek, ezért olyan pózokat érdemes választani, amikben a férfi mélyebben tud behatolni, így a spermiumok közelebb kerülnek a méhnyakhoz és gyorsabban tudják elérni a petesejtet.


Ha lányt szeretnétek, érdemes tudni, hogy az X-kromoszómát tartalmazó spermiumok lomhábbak és akár egy hétig is életképesek, ezért érdemes az “akciót” az ovuláció előtt néhány 2-3 nappal elkövetni és a hagyományos misszionárius pózt választani.


Ez a módszer 85 százalékban vezet sikerre.

2014. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lányunk lesz, korából adódóan éppen az ovuláció napján sikerült, de aztán lehet, hogy éppen pár nappal korábbi spermák egyike ért célba, fene tudja.:) Orgazmusom volt, azt biztosra tudom, de hogy melyik póz volt a sikeres, azt már nem tudnám megmondani.

Egyébként én személy szerint ezekben a praktikákban nem hiszek. Valakinek bejön, valakinek nem. Nekem pl. minden naptár és kalkulátor azt dobja ki, hogy fiú lesz, de már több ultrahang az ellenkezőjét mutatta. És ha igaz a korábbi gondolatmenet, akkor a technikánk is inkább egy fiúnak kedvezett volna. Persze ha pl. 3 fiúgyermek után vágytok egy kislányra, akkor érdemes valami szuper kombinációt kreálni, hátha bejön, de ugye 50 % az esély...

2014. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát 2 kisfiú után vágynék egy kislányra. :)
2014. ápr. 29. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem péntek éjszaka és szombat hajnalban lehetett a pé-m, mert akkor éreztem a szurkálódást, nagyon fájt, mindig megérzem. És mi szerdán voltunk együtt. Orgazmusom valószínű volt, mert mindig van és azt hiszem a normál pózban fogant. Praktikát nem igazán vetettem be, mert abban a hónapban már nagyon reményvesztett voltam, hogy úgysem használ semmi és egyéb okok miatt úgy döntöttünk, hogy pár hónapot pihenünk + valószínű hamar fel is pattantam és mentem a wc-re. :) Így sikerült a kislányunk...Most vagyok 32 hetes :)

Remélem összejön nektek is! Én is azt hallottam, hogy több nappal ovu előtt érdemes együtt lenni és lúgosítsd a szervezeted(csinálj meg egy citromkúrát).

2014. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. kislányom ovu utáni napon fogant (ugyebár fiúnak kéne lennie), gondolom, hogy volt orgazmusom (szokott lenni mindig). Szóval tuti fiúnak kéne lennie. 2. kislányom még nem bújt ki, de már 3X lánynak mondták, ovu előtt egy nappal voltunk együtt, orgazmus szintén volt. Neki is fiúnak kéne lennie a nagykönyv szerint!
2014. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na hát majd látjuk...Mindenesetre rajta vagyunk a dolgon.

Köszi a válaszokat!

2014. ápr. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!