Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hees terhes vagyok. Folyton...

6 hees terhes vagyok. Folyton nedves vagyok, mintha bepisiltem volna. Volt-e valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyenkor sokkal bővebben váladékozik a hüvely,akár a terhesség végéig is.
2010. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony,és még csak rosszabb lesz...Használj tisztasági betétet,nekem egy nap több is kell sajna...
2010. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első harmad nekem is ilyen volt, folyton nézegettem magam, hogy most meg mi folyik odalent... :S Napi 5-6-7 betét elfogyott simán. Aztán valahogy megszűnt, de nem bánom. :)

22 hetes kismama

2010. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 6 hetes vagyok, és nagyon örültem ennek a kérdésnek, mert nálam is ez a helyzet, és már azt hittem, nincs rendben valami. Olyan rossz, amikor ilyen nedvesnek érzem magam, félve megyek a Wc-re is, nehogy vércsepp legyen. Tudom, nem szabad ilyenekre gondolni, de ezek az alhasi szurkálások meg a nedvesedés olyan ijesztő...
2010. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi valaszotokat.

6 hetes kismamanak valaszolva, en is orulok, hogy irtal.nekem is szurkal neha a hasam,meg folyton almos vagyok.hanyingerem meg nincs, bizom benne, hogy nem is lesz. Nalad mi a helyzet, hogy erzed magad az emlitetteken kivul?

2010. jan. 28. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is állandóan álmos vagyok, a reggeli hányinger már múlóban, sokat járok pisilni. A melleim már olyan érzékenyek, hogy alig bírok hason fekve aludni, már nőttek is. Jövő héten megyünk először UH-ra a doktor bácsihoz:))

Te hogy vagy? Ja és GRATULÁLOK!!!

2010. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En is gratulalok! mi jovo he utan megyunk a doktorhoz.nekem meg nem volt hnyingerem, hasam fajdogalt ma egesz nap es nagyon almos vagyok.te dolgozol?en most itthon pihenek, jovo heten viszont mennem kell.
2010. jan. 28. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még dolgozom. Bár nem egy megerőltető munka. Csak napi néhány óráról van szó. Egyáltalán nem fáradok el, csak az a rossz, amikor el kell indulni a meleg lakásból.Amiatt ne aggódj, hogy nincs hányingered. Minden terhesség más. Inkább örülj neki.Hányni még nekem sem sikerült, drukkolok, hogy ezt a részét megússzuk..Vigyázz magatokra!
2010. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!