Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2o-dik hetes terhes vagyok,...

2o-dik hetes terhes vagyok, már két hete szinte minden reggelre nagy szégyenemre bepisilek, hiába intimtornázok, az orvosom ajánlatára. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2o-dik hetes terhes vagyok, már két hete szinte minden reggelre nagy szégyenemre bepisilek, hiába intimtornázok, az orvosom ajánlatára. Nem szeretnék inkontinecia betétet használni, amit a 12 éves kisfiam megtalálhatna, nem akarom részletezni miért. Most vattát használok, kevés, semmi sikerrel, van valami más, bevált diskrét megoldásotok?
2009. máj. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény!

Nem tudom, de éjszaka nem tudsz többször kimenni pisilni? Én terhesen 2 óránként jártam éjszaka is. Próbáld meg, állíts be ébresztőt. Amúgy sok kismama mondta nekem, h bepisiltek a terhesség alatt, de a vége felé mindenkinek jobb lett. Próbáld meg feljebb csalogatni a babát, simizéssel, beszélj hozzá, h ne a hólyagot tapossa. Nekem mindig szót fogadott, egy időben a bordáimon huzogatta a lábát/kezét, és szépen megkértem, arrébb ment:) Próbáld meg, hátha segít.

2009. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg az jutott eszembe,hogy este, lefekvés előtt 3-4 órával már ne igyál semmit,főleg ne teát.
2009. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én nyugodtan használnám a betétet, az biztosítaná számodra a legnagyobb konfortérzetet. Sokaknál előfordul ez a probléma a terhesség folyamán, nincs benne semmi szégyelni való. Biztosan a kisfiad is megértené a problémát, ha elmondanád neki. Nekem is egy 12 éves fiam van, én neki mindig mindent elmondok és mindent meg is ért és mellettem áll, segít mindenben, ahogy tud. Nagyon okosak és megértőek Ők már..
2009. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is használd a betétet. Az intimtornát semi esetben se hagyd abba még ha úgy érzed nem segit akkor se. Az intimtornát helyesen csinálod? Ha beütöd a googléba hogy vizelet inkontinencia vagy intimtorna akkor érthetöen le van irva hogy kell csinálni. Szűlés után a nők 95 százalékánál elmúllik a maradék 5-nál rosszabodik a helyzet. Nekem terhesség alatt semi gondomnem volt .Szűlés után széklet visszatartási gondjaim voltak .Az intimtorna segitett . Nem egyik napról a másikra ,de 2 hónap alatt nagyon sokat javult a helyzet. Kitartást , tudom min mész keresztül de hidd el javulni fogg a helyzet ha tornázol.
2009. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne sanyargasd magad..igyál annyit amennyi jólesik és használj betétet, most a baba az első szerintem gyakori probléma ez pocaklakós nőkkel de velejáró probléma. Próbáld csalogatni a babót, hátha feljebb kúszik:) A fiadat meg avasd be szerintem ő a tegyereked és..hát annyira már nem is az 12 éves a húgom és néha meglepődöm miket tud meg fogja érteni.

15 heteske

2009. máj. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!