Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a forró fürdő...

Igaz az, hogy a forró fürdő ártalmas lehet, inkább a zuhanyzás ajánlott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igaz.38 celzius felett gondot okozhat a hosszu fürdőzés.
2011. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Régen magzatelhajtónak használták a forró vizet, úgyhogy nem nehéz eldönteni, ártalmas lehet e.
2011. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kriszti83 ***** válasza:
A forró fürdő ártalmas, terhesség alatt inkább zuhanyozz.
2011. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.14 hetes vagyok,eddig még nem fürödtem,de néha jól esne.Ezért gondoltam,hogy utána kérdezek.
2011. jan. 9. 09:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem,hogy zuhanyozni szoktam,nem fürödni.
2011. jan. 9. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Fürödni fürödhetsz, csak ne forró vízben.
2011. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is 14 hetes vagyok,de mindig fürdök,csak néha zuhanyzom.semmi baja a babámnak.ha nem nagyon forró a víz,lehet fürdeni.
2011. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem lételemem a fürdés... és ált kb 40 fokos forró vízben, na most 7 hetes vagyok,kicsit lejjebb vettem a hőfokot,de fürdök!
2011. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A forró víz valóban okozhat gondot, de sokkal ritkábban, mint amennyire felhajtás van körülötte. A 37-38 fokos fürdővíz alkalmanként teljesen belefér egy egészséges várandósságba. Két egészséges babát szültem, mindkettőt spontán, természetes úton, időre. Mindkettővel fürödtem rendszeresen, sőt, a második trimeszter alatt mindkettővel voltam termálfürdőben is. A doki se tiltotta, azt mondta, pontosan érezni fogom, mennyi az elég - amíg jólesik, tegyem nyugodtan.
2011. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én az első terhességemnél végig meleg vízben fürödtem, a doki nekem is engedélyezte, azzal hogy érezni fogom a hasamon, ha már nem jó. a fiam most 2 éves, imád fürödni, most a tesót várom, de ugyanúgy fürdök, persze nem 50 fokos vízben:-) no para
2011. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!