Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feher folyas helyett sarga?

Feher folyas helyett sarga?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bocsi hogy igy tettem fel a kerdest de mashogy nem lehet. Szoval a 32. hetben vagyok es eddig bo feher volt, most par napja pedig nagyon keves de sarga szinu lett. Sajnos a dokimhoz csak 4 het mulva tudok menni, vedononel voltam es csinalt vizelet tesztet de ott semmit nem jelzett. Mitol lehet ez? Jelezheti azt hogy a szules elobb beindul a vartnal?
2014. máj. 1. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sárga folyás utalhat fertőzésre is, de ez csak tenyésztéssel derül ki, és orvos tud rá antibiotikumot írni. Érdemes lenne valahogy megoldani, hogy minél előbb eljuss orvoshoz, mert a felszálló fertőzés koraszülést is okozhat.
2014. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés nem a szülést jelzi. Dokihoz menj el.
2014. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A sárga folyás természetes terhesség alatt.

Az olyan, hogy főleg akkor látszik sárgának, ha már megszáradt.

Szülés után elmúlik.

2014. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó hülyeséget ír. A sárga folyás nem normális terhesség alatt sem, mert fertőzésre utal, kezelést adnak rá mert felülfertőződhet.
2014. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, kérdezz rá a nőgyógyászodnál, ha nem hiszel egy idegennek.

Nekem is az orvosom mondta, aztán utánaolvastam és tényleg így van.

Nem a bő, szagos, sárga folyásról van szó, hanem a terhességi folyásról, ami ha megszárad sárga lesz, ez normális és nem utal bakteriális fertőzésre.

2014. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, remelem nincs fertozesem, ahogy tudok elmegyek a dokihoz.
2014. máj. 2. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:

A sárga folyás tényleg nem természetes terhesség alatt, szerintem te kérdezz rá a nőgyógyászodnál! A fehér vagy átlátszó szagtalan folyás a normális! Ne támadd le szerintem a másik válaszolót, mert ebben tényleg nincs igazad!


19 hkm

2014. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!