Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is görcsöl tegnap óta? Én...

Más is görcsöl tegnap óta? Én nagyon, magnerot sem sokat segít, nospa egy ideig, csak tompítja a görcsöket. A front miatt lehet? 24 hetes vok, aggódom.

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, menj be a kórházba.
2014. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem napok óta sokat keményedik a hasam, de nem görcsöltem egyáltalán. Görcsöknél szerintem is be kéne menned.
2014. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba a szülőszobára, hogy nézzenek meg.

A NO-SPA nem túl jó, ha esetleg elkezdtél nyílni, mert az még rásegíthet a nyílásra. Majd írd meg mit mondtak a kórházban. Remélem minden rendben lesz!

2014. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ilyen korán én nem javasolnám a meleg fürdőt sem a görcsölés megszüntetésére, mert ha mégis beáll rendszeresre azt már nehezebb leállítani.
2014. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menstruációs jellegű a görcsöd?

Én is pont ennyi idősen voltam 8 óra görcsölés után a szülőszobán, de nem volt semmi gond (orvos rendelt be). A front volt az oka.

Emeld a magnéziumot bátran, pihenj! Ha van orvosod, hívd fel, de a védőnődnek mindenképp kérd ki a véleményét.


Drukkolok, hogy hozzám hasonlóan is vaklárma legyen!

2014. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten szintén 10 oràt voltam a szülészeten az örzőben szerencsére baba teljesen jol van, nem is nyiltam, semmi baj nem volt. Görcsökkel mentem be és bent tartottak.Magnézium infúziot kaptam 2x és tüdőérlelő injekciót babânak. Nem szabad ezzel viccelni be kell menni. Èn fél nap görcsölés utan bementem. Nekem farfekvésbe fordult a kicsim lehet attol is volt.
2014. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!