Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+4hetes vagyok, eddig...

19+4hetes vagyok, eddig mindig a köldököm alatt éreztem a babát, tegnaptól pedig a köldökkel egy vonalban, vagy picit felette, lehet már itt a méhem?

Figyelt kérdés
Ennyi idősen hol helyezkedik el a méh,olyan fura hogy szinte egyik napról a másikra fentébb érzem a Kincsem.
2009. dec. 25. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

19+1 hetes vagyok, nekem még jóval köldök alatt van, illetve 2 ujjnyira kb. Azt hiszem a 20. hét körül éri el a köldök vonalát a méh, de lehetnek egyéni eltérések is. Vagyis szerintem létezik, hogy most már ott érzed. :)

Azt viszont nem hiszem, hogy 15-16 hetesen az első magzatmozgásokat a köldök körül észlelik a kismamik. Sok olyat olvasok itt. :)

Egy kérdés. Te minden "pózban" érzed a babát vagy csak fekve, ülve?

2009. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mocorgását általában ha fekszem és ott a kezem a hasamon,akkor érzem,ha néha megrúg,azt már ülve is éreztem.DE az sajna még nem sok,remélem hamarosan beindul:-))M apl megrúgott és azt a köldököm felett éreztem .Te milyen mocorgást érzel,és milyen sürün?
2009. dec. 25. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 2 hete érzek valamit, határozottan múlt kedd óta, illetve akkor rúgott meg először, és csak hanyatt fekve. Mocorgást nem érzek sajnos, csak amikor boxol, azt is csak hanyatt és nagyon egy helyen. Ott pont az okos feje és a kezecskéje van. Fura, hogy a rugásokat nem érzem, csak a boxot és a fejelést.
2009. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudod hogy nem rúgdos hanem boxol?Nekem fogalmam sincs mit csinálhat odabent:))-
2009. dec. 25. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Egynaposak vagyunk :) Pár napja én is fentebb érzem! Hétfőn voltam dokinál és pont mondta is hogy most jön feljebb.Megkértem nézze meg, milye van köldöktől balra, neki a popsija :)
2009. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy boxol, hogy a héten 2x is voltam uh-on, ugyan úgy fekszik, és ott érzem, ahol mutatta a doki, hogy a feje van. Akkor említettem neki, hogy én bizony ott érzem a rúgást, ő mondta, hogy boxol. :) Meg mertem volna rá esküdni, hogy rúgás. :D
2009. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én múlt héten éreztem, hogy most már fentebb is mocorog.

22hetes

2009. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most már szemmel láthatólag sokat nőtt a héten a pocim,és gondolom a kiscsajszim is:-))Mindenkinek boldog babavárást kivánok!
2009. dec. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!