Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak? Ma derült ki ügyelet...

Aggódjak? Ma derült ki ügyeleten, hogy 10 hetes várandós vagyok. Megvolt végig, semmi tünetem nincs az ég világon.

Figyelt kérdés
Dohányoztam eddig.Új vagyok itt még.Annyira rettegek, hogy meghal vagy baj lesz , hogy eddig cigiztem.Van valami ötlet amivel legyőzhetném a félelmem? Hasonló helyzetben?
2014. máj. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ne aggódj. Tedd le a cigit, szedj magnéziumot, vitamint.
2014. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Judit0809 válasza:
Én 12 hetes terhes voltam, amikor kiderült, hogy babát várok! Én is cigiztem és volt alkalom, amikor még alkoholt is ittam! Miután kiderült, hogy babát várok én is tartottam tőle, hogy baja lesz a picinek! Szerencsére nem lett teljesen egészséges kisfiam született!!
2014. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ittam alkoholt az elején, még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Januárban szültem és hála Istennek egészséges kisbabát. Nyugi! Nem ártottál neki! Örülj Neki, nagy ajándék Ő! Élvezd a terhességet! Sok Boldogságot Nektek!
2014. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második gyerekemmel 8 hetes voltam, mikor kiderült.

Véreztem rendesen az első hónapban, így nem is gyanakodtam.

Dohányoztam a pozitív tesztig.

Visszaszámolt fogantatás után volt szülinapom, tesóm ballagása, húsvét, szóval alkohol is fogyott. Sőt, beteg is voltam, erős antibiotikumot is szedtem.

A kislányom nem született problémamentesen, de az orvosok szerint ezeknek a kezdeti dolgoknak nincs hozzá semmi köze. (szerencsére olyan probléma -volt-, amit kinő a gyerek és most két és fél éves korára már semmi nem utal rá)

2014. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gratulálok anyukák a picikhez, jól esik olvasni ezekről.remélem nekem is egészséges a picikém és novemberben a kezemben tarthatom végre:)
2014. máj. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!