Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett ilyet? Normális...

Más is érzett ilyet? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Egyszerûen úgy érzem ,hogy nem akarok terhes lenni.

Pedig nagyon szeretem a pocaklakómat, de néha ez az érzésem.


2014. máj. 4. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, én is többször bepánikoltam. Főleg az elején, amikor még semmi kézzelfogható nem volt (nagy has, magzatmozgás), csak "mondták", hogy terhes vagyok.

Aztán szép lassan elmúlt a pánik, ahogy közeledem a végéhez.


Várom már a gyereket (a szülést nem, de olyan opció nincs, hogy azt kihagyjam...), de a terhességet nem élveztem, pedig problémamentes volt. Most már teljesen a végén vagyok, de vártam-vártam, hogy mi az a hatalmas jó érzés, amit terhesség alatt éreznek - nekem semmi. Tény, hogy se fizikai, se pszichés kísérőtünetem nem volt, azon kívül, hogy nőtt a hasam.

2014. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkiben más érzések kavarognak :) én pl. majd megőrültem amikor megszültem 2 hete a második babát...kíváncsi voltam rá nagyon, de annyira szerettem volna ha még marad! ne aggódj, ilyenkor ez megy :)
2014. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!