Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok ehetek...

9 hetes terhes vagyok ehetek bundás kenyeret?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnel? Max akkor hanyagold, ha tojas allergiás van....
2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnél? Süsd át rendesen, és nyugodtan eheted. Bár hízlaló főleg, ha fehér kenyérből van, de én is ettem a terhességem alatt többször is, sőt, amikor terhességi cukros voltam akkor is, de akkor nem fehér kenyérből. Szerencsére a súlyommal nem volt gond a terhesség során, azt ehettem, amit akartam, alig jött rám fel kiló.
2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés? Ehetsz amit eddig.
2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne ehetnél?
2014. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok már fel, hogy a VÁRANDÓSSÁG NEM BETEGSÉG! Ehetsz mindent, amit előtte is ettél!
2014. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadok ilyen idétlen kérdéseken. A terhesség ahogy előttem is írták: nem betegség! Hogy jut valakinek ilyen hülyeség az eszébe, hogy nem ehet bundás kenyeret??
2014. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak az olyan dolgokat nem ajálják, amik kicsit kockázatosak amúgy is. Pl nem ajálják a lágy tojást a szalmanella veszély miatt-én ettem. Úgy tudom a gombát se nagyon ajálják, mert hogy az is veszélyes lehet-én abszolút nem eszek gombát, mert nem szeretem. Kellő körültekintéssel mindent lehet enni. Még a mézre is mondják, sokan nutellát se mernek enni, mert félnek, hogy allergiás lesz a gyerek---igen, mindent amit eszünk, az úgy abban a formában áramlik át a magzathoz a köldökzsinoron keresztül:D

Egyre nagyobb feneket kerítenek ennek a terhességnek, lassan már semmit nem lehet majd enni és sehova se nem lehet majd menni. A terheseknek karantént javasolnak majd:D

2014. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ehetsz! :D Es en meg azt hittem en vagyok tul aggodos kismama:))))
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező arra gondol, hogy nem teljesen sül át a tojást. És a nyers tojást pedig tiltják.

Én 10 hetes vagyok és már hetek óta bundás kenyérrel álmodom. :) Megcsinálni nem tudom, mert nem bírom az olaj szagát, de a férjem kisegít. Szóval már többször ettem mostanában. Ha aggódsz, kicsit süsd tovább, de nyugodtan eheted!

2014. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem hanyagold az ételeket a terhesség végéig....

Már miért ne ehetnél?

2014. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!