Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mikor kezdtétek...

Kismamák! Mikor kezdtétek érezni a következő tüneteket?

Figyelt kérdés

Szurkáló érzés petefészkeknél, enyhe görcsös érzés méhnél, barnás folyás?


A nemvártnál volt-e enyhe vérzésetek, görcsölés méhnél?



2014. máj. 5. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt volt egy pici barnás valamim, de nálam nem volt mérvadó mert előtte hónapokban is volt mivel alacsony volt a progeszteron szintem. Szúrkálást is éreztem és görcsöltem is amikor terhes lettem, de előtte hónapokban is előfordult. Ezek a tünetek lehetnek a terhesség tünetei de a menzesz tünetei is.
2014. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem eddig menzesz előtt és alatt sosem szurkáltak így y petefészkeim...a mai nap mintha erősödött volna a méhgörcsölés. De csak két napja voltunk együtt. Vagy ilyen korán még lehetetlenek terhességi tünetek?
2014. máj. 5. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ennyi idő után nincsenek még terhességi tünetek, kivéve, ha már korábban megfogant a baba (min 1 hét). Bár nem tudom, hogy adtatok-e rá esélyt.Nekem volt hasszurkám nemvárt előtt 3 nappal és még mindig tart. Viszont folyásom nem volt. 6hetes vagyok most.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!