Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen intim mosakodót használ...

Milyen intim mosakodót használtok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 10:56
 1/10 ivilicious ***** válasza:

Amilyet eddig.

DOVE vagy X-epil. Most épp X-epil van otthon :)

2014. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én amint elfogyott egy flakon, egy másik fajtára váltottam, ezt a terhesség előtt-után is így csinálom. Van egy pár márka, amit szeretek és ezeket szoktam "keringetni" :)

Amit használok: nivea intimo, dove, avon rószaszín (nem krémes, hanem az átlátszó zselés), lactacid és kevesen ismerik, de a BABÉ-nek is van nagyon jó minőségű.


Ami nekem nem jött be, pedig sokan dícsérik amúgy, az oriflame feminelle, a mentolos IntiMed (pedig terhesség előtt szerettem ezt nagyon), nagyon rossz véleménnyel vagyok a ziaja kamillás intim mosakodóról.


Szerintem ez egyéni ízlés függő, hogy kinek mi jön be.

2014. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is Avonos és Oriflame-es intim lemosót használtam. De terhesség előtt és szülés után is ezeket használom. Attól függ, melyikben találok jobb áron, mikor fogyóban van. Nincs rájuk panaszom.
2014. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én főleg avonosat szoktam használni- a barátnőm avonozik, nem teszi rá a jutalékot, általában -25%-ért hozza a katalógusárhoz képest. Így tényleg filléres tétel és jó a minősége. Ha akciós, akkor bevásárolok belőle párat.

A kolleganőimnek is szoktam vinni, ők is kihasználják ezt, így megéri mindannyiunknak.

2014. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a szülésfelkészítő tanfolyam keretében a Sába intim lemosót ajánlották, merthogy ennek olyan az összetétele, meg a PH-ja. Én mondjuk nem használtam semmi különöset, csak ugyanolyan tusfürdőt, mint előtte.

[link]

2014. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lactacid femina
2014. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jessa sensitive
2014. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csakis Saforelle, terhesség alatt ismerkedtem meg vele, a védőnőm ajánlotta (ez az egy téma volt, amiben jártas volt és jó tanácsot adott:)), gombásodásra hajlamos, érzékeny bőrű nőknek nagyon szuper.

Tényleg bevált, a terhesség alatt semmilyen fertőzésem, problémám nem volt. Azóta is ezt használom.

2014. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nógyógyászom azt mondta, hogy nem kell semmit se használni, csak sima víz, jó alaposan. A tüsfürdőt se kenjem oda. Szerinte az intim mosakodók többet ártanak mint használnak. Én korábban sem használtam intim mosakodót soha, terhesség alatt sem, és eddig semmi bajom.
2014. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is úgy mondta a doki,mint az utolsónak. a gyógyszertári fürdetőt ajánlotta. az mindenmentes.
2014. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!