Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok,...

13 hetes kismama vagyok, sokan kerdezik nott mar a hasam? Hat mit ne mondjak egy kicsit elszomorit mert en nem vettem eszre hogy nott volna.

Figyelt kérdés

A hasamra hiztam mindig, volt kitol orokolnom. De tenyleg nagyon vastag hurka van a hasamon (uszogumi) igy nem latszik csak ha leulok a 3 zsirreteg. Meg hogy oszinte legyek nem erzem magam kismamanak, a reggeli rosszulleteken kivul, bar az is ritka. Elso terhessegem es 13+1napos vagyok. 13hetes kismamik linkeljetek nekem a povakotokrol, nyugtassatok meg h nem csak nekem nincs hasam 13 hetesen...


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2014. máj. 7. 08:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
annyira várom azt a pillanatot hogy a kis hercegem vagy hercegnöm megmozduljon mondjuk az még tudom odébb van :) Olyan lassan telnek a napok hogy az valami hihetetlen...:)))mikor tudtátok meg leghamarabb hogy kisfiu vagy kislány?
2014. máj. 7. 08:43
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb félidősen volt látható hogy ez már babás pocak ,az első babámat 18 hetesen éreztem megmozdulni a másik kettőt még hamarabb.Még a 30.hét előtt megtudtam a baba nemét.
2014. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
a méghamarabb az mit jelent? hány hetesen?
2014. máj. 7. 09:02
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 20. hétig semmi nem látszódott :) és 22-23 hetesen kellett a nadrágjaimhoz bandázs (terhesnadrágom egy darab volt)


azonkívül rosszul sem voltam soha :)

a 15. héten éreztem először egy bugyborékolást (azért tűnt fel, mert jó sokáig csinálta), utána a 19. héten mozdult meg legközelebb, és a 26. héten tudtuk meg, hogy fiú, mert addig mindig elfordult az uh elől.

2014. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is sokáig úgy volt, hogy nem látszódott a hasamon a pocaklakó. Az ötödik hónaptól kezdett el nőni :) szóval még csak akkor kezdett el! szerintem nem is kell hogy ennyi idősen hasad legyen....
2014. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál normális hogy kesobb latszik.az első nekem 22 hetesen látszott már igazán. Most én is 13 hetes vagyok és látszik de csak mert második baba.nyigodj meg!
2014. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. hónaptól kezdett nőni a pocakom de akkor még csak én éreztem, hogy bővebb ruha kell, az 5. hónaptól lett látványos :)
2014. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
jolvan megnyugodtam :)cukikák vagytok! Akkor ezekszerint akiknek második terhessége van azoknak hamarabb látszodik a pocakjuk!? Egyébként Boldogságos Babavárást kivánok mindenkinek!!!!!
2014. máj. 7. 09:40
 19/22 anonim ***** válasza:

Az anatómiai tények:

16. hétben lép ki a méh a kismedencéből. Addig csont öleli körbe, így nem látszódhat. Akinek lazák a szövetei genetikailag vagy korábbi szülés miatt, annak a belső szervek kissé kinyomhatják a hast, de az még NEM a terhespocak.


Puffadás nagyon jellemző az első trimeszterben, ez az egész hasat megnövelheti, de ez szintén nem terhespocak, hanem bélgázok.


Tehát a has nőhet, akár attól is, hogy valaki hízni kezd, de tényleges terhespocak a 4. hónap előtt NINCS, tehát a méh domborulata nem látszódik, mert anatómiailag lehetetlen.

2014. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
18 hkm vagyok, nekem is első baba. Még csak most kezdett el nőni a hasam, pedig vékony testalkatú vagyok. :) Nyugi,majd megindul Neked is. :)
2014. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!