Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes kismamik! Hogy vagytok?

17hetes kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mekkora már a pocitok?

Akinek van kedve töltene fel képet?


2014. máj. 7. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 18 hetes babás vagyok! Minden rosszullét és tünet elmúlt a 13. héten, egyébként azóta érzem mozogni is Őt! A hasam szépen növöget, sokkal nagyobb, mint a lányomnál volt, mivel második baba! Eddig kisfiúnak mondják... :) és Te hogy vagy, kérdező?
2014. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 16 hetes vagyok. Rosszul létek elmúltak 10. héten, Pocakom már elég nagy (második baba)

13. hét óta érzem mozogni, 12hetes vizsgálaton,amikor az (UH-ot belenyomta jobban a pocakomba rúgott egy hatalmasat és azt is éreztem :) )

Te hogy vagy? mekkora a pocakod?

2014. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én jól vagyok, köszönöm.

Nekem nem igazán voltak tüneteim.Második babámat várom.Már nekem is látszik a pocim.

Nagyon várom a 18hetes ultrahangot, hogy megtudjam minden rendben van e, és persze kíváncsi vagyok a babám nemére is. Remélem fogják már látni.

:)

2014. máj. 7. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia , en is 17-18 hetes vagyok. Rosszulleteim szerencsere nem voltak, mar 14 het ota erzem a mozgasat (nekem is 2.baba). Sajnos meg a nemet nem tudom, majd jovo heten kiderul remelem!

A pocim oriasi, mint az elso babammal 25-30. Heten... :( es leszakad a derekam estere. Jah es meg mindig tele van az arcom piros ragyakkal (5.hettol) pedig soha eletemben nem volt meg pattanas sem az arcomon. :)

2014. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát most én is tele vagyok óriási ragyákkal.

Első terhességem alatt egy darab sem volt rajtam.

És kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

2014. máj. 7. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!