Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog gyulladása árt a magzatnak?

Fog gyulladása árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem fáj, de van lyukas fogam, pár napja fájt, de magától elmúlt. csak jövő héten megyek fogorvoshoz.
2014. máj. 9. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha elmész fogorvoshoz pár napon belül, az nem árt (már hogy addig nem tudsz menni), de mindenképpen menj el, mert a gyulladás, akárhol van, az árt a babának, ha elhúzódik, nem kezelik, és sokáig tart. Egy két nap még semmi.


az érzéstelenítő csak helyileg hat, nem jut el a babához, de mindenképpen szólni kell, hogy babát vársz :) Bár lehet, hogy már látszik is :)


nekem terhesen volt egy elég durva műtétem (csontot is fúrtak), a baba egészséges, már megszületett, és kaptam érzéstelenítőt, szóval semmit sem éreztem.

2014. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek, szerdán fájt a fogam, de magától elmúlt. Így begyulladva biztos nincs, de jövő hétre kaptam időpontot. Kiskönyvbe is kérek pecsétet és akkor legalább le lesz tudva ez is.
2014. máj. 9. 11:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj 1 hét miatt:) Nem gennyes tályogod van lázzal. Az érzéstelenítőtől nem kell félni, mert olyat adnak, amit terhesen is lehet használni. Nekem az előző terhességnél gyökérkezelni kellet a fogamat, most "csak" tömni kellett legutóbb. Sajnos ilyenkor romlékonyabbak a fogak, elhanyagolni nem szabad, pláne, ha felső fogról van szó. (aminek gyulladt a a gyökere)
2014. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem rád vagyok/ voltam ideges ha nem arra válaszra, hogy igen baja lesz a babának a gyulladt fogadtól. Semmi de semmi baja nem lesz. Bocs, de iszonyatosan idegesít amik halálra paráztatják az embert hülye válaszokkal, és az én válaszom van lehúzva nullára, az ővé meg 100% ban hasznos. Elnézésedet kérem, valóban nem rád kellett volna mérgesnek lennem!
2014. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond, amúgy én mindenkiét felpontoztam :):) :) nálam is van, hogy valakinek adok egy teljesen normális választ és mások meg lepontozzák. Mondjuk nem is értem miért kell ezt.
2014. máj. 9. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!