Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok ha nyilvános...

Mit csináltok ha nyilvános helyen jön rátok a hányinger, hányás ahol sokan vannak? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Zacsi....persze nem átlátszó. :) Nekem kellemetlen lenne mondjuk egy hipermarket közepén a földre kidobni a taccsot, ha fel is készülhetek rá. Én is rosszul vagyok másétól. De persze vannak balesetek.
2014. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, mivel sajnos a hányást nem nagyon lehet kontrollálni, kénytelen kijönni...


én rosszul leszek a buszon, volt már, hogy csak miattam kellett külön megállni... aztán volt, hogy kiszálltam az autóból (vagy le a buszról) és oda az útra...muszáj volt, nem bírtam.


ja, most látom, hogy terhesség kategória, én nem voltam terhes, csak nem bírom az autót/buszt.

2014. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzékeny voltam a szagokra. Egyszer egy telefonfülke mögött hánytam mert megéreztem valamit. Egyszer meg hentes boltba jött rám a szagoktól de ott kitudtam szaladni és a levegőn jobb lett. Többet nem mentem olyan helyre ahol tudtam hogy gáz lesz. Látták hogy pocakom van senki nem "botránkozott" meg. Ez van nem lehet mit tenni.
2014. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!