Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozival kapcsolatos...

Babamozival kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma megyünk először babamozizni, nagyon várom:-) Milyen lesz??Fogjuk látni kire hasonlít a picikénk?? Ugye jól tudom hogy ez egyben vizsgálat is, tehát látjuk, hogy minden rendben van e??Irnátok tapasztalatokat? 28 hkm
2014. máj. 12. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az arcocskája és minden része látszani fog, de nem olyan tisztán, mintha csak kint lenne. NEm fogod látni kire hasonlít. Olyan mint egy sima uh, csak itt több ideig és alaposabban megnézegetheted a babát.
2014. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Annó a fiammal voltunk, és az orrán, száján látszódott, milyen lesz és olyan is lett, és azóta is olyan. Azóta 10 éves. A szeme is látszott, de az picit máshogy jön ki ott. Mi 27 hetesen voltunk, szóval jókor mentek. és a nemét, ha hajlandó megmutatni, tutira látszik, én elégedett voltam és most is elmegyünk majd. 10hkm
2014. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 26 hetesen voltunk, és szuper élmény volt.

Mi simán láttuk, hogy tiszta apja, még most is olyan (már 4 éves). :)

Nagyon jól kivehető volt minden, és igen, azt is megnézték, hogy egészséges-e (vagyis jók-e az adatai).

Érdemes volt elmenni, nagyon klassz volt. S szuper képek készültek róla, tényleg olyan élethű volt az egész.

2014. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindene látszódni fog, ha valami nagyon jellegzetes vonása van, akkor szerintem látszódni fog (nálunk pl látszott, hogy párom fejformáját örökölte, inkább az én orromat).

Tudom, hogy szinte lehetetlen befolyásolni, de próbáljátok felébreszteni amikor vizsgálják, akkor nagyobb élmény, nálunk őnagysága végig aludt, bármit csináltunk :) így sajnos szinte csak ugyanabból a szögből tudták mutatni, ha mozog, biztos több mindene látszott volna.

2014. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen, vizsgálat is, mindent lemérnek. Halk zene szól, klassz élmény nagyon...zsepit vigyél!:)
2014. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú, közben írtak. 5-ös és 2-es voltam.:):)
2014. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok!!!Nagyon szépen köszönöm! A nemét már tudjuk, kislány:-)
2014. máj. 12. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lesz :) mi 32 hetesen voltunk, és az orrán látszott, hogy apja fajta, a száján hogy olyan mint apámé. A nagy haja is kivehető volt a magzatvízben a koponyája mellett. Látszott, hogy grimaszol, mocorog. Nekem rengeteget jelentett és az apájának is hogy szülés előtt láttuk :)

Jobb mint a sima SZTK-s UH. Minket itt nyugtattak meg, hogy felszívódott az agyi cisztája, amit a 20 hetes 4D-s UH-n még láttak. Az szakrendelőben nem vették észre, és a nemét se mondták meg.

2014. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztán látszani fog mindene.

Mi a 25. héten voltunk, de nagyszerű élmény volt, már akkor úgy nézett ki mintha itt lenne már közöttünk. Kis pufika és ficánka volt már akkor is :)

Nyilván teljes mértékben nem tudjátok eldönteni, hogy kire fog hasonlítani az UH alapján, de valószínűleg néhány vonást már felfedeztek majd. Nálunk az orr volt meghatározó és az arcforma, mert a páromnak hegyesebb az orra és hosszúkásabb a feje, míg nekem szélesebb pisze orrom van és kerek arcom, tehát egyértelmű volt :)

Boldog Babavárást Nektek! :)


33 hkm

2014. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!