Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 37 hetes kismamik?...

Vannak itt 37 hetes kismamik? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 37/0 hetes, holnap kezdem a 38at. Nagyon várom a szulést, és ti? Vannak jóslóitok? Nyákdugó nekem még nem ment el. Milyen szulésetek lesz,császár,természetes?
2014. máj. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
èn 36+4hetes vagyok.2ujnyi nyitot mèhszajjal meg megrövidült mèhnyakkal,vannak josloim,31hetessen viszafogtak a szülèst most mèg bent tartom de kitudja meddig,privatba beszèlhetünk ha van kèrdèsed.
2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én holnap leszek 37+0. természetes szülést tervezünk de vannak enyhébb ritmuszavaraim, szóval mondta a doki hogy ha bármi közbejön akkor átvisz a műtőbe.

tegnap óta egyre többször fáj a derekam, bevallom nem bánnám ha egy ici picivel hamarabb kibújna mert nagyon szenvedek. olyan szeméremcsonti fájdalmaim vannak hogy járni alig bírok és állandóan pisilek :D de nekem sem ment el a nyákdugó még..

2014. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én tegnap töltöttem a 38-at, de jóslóim még nincsenek. 33 hetesen kifordult a helyes irányból, így most faros a drága. Azt mondta a doki, hogy 38 hetesen megint megnézi és akkor majd elválik, hogy mi lesz... Nálatok első baba?
2014. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nàlunk elsö baba.elsö wagyok.
2014. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 37+5 vagyok. Első baba lesz és kisfiú. Nálunk 70% hogy programozott császár lesz. Egyrészt idén töltöm a 40-et a szöveteim már nem nyúlnak úgy, mint egy 20 évesnek. Másrészt elég meszes már a méhlepény, nem húzná ki a 40. hétig. Persze ha minden adott lesz a hüvelyi szüléshez, meg fogjuk próbálni természetes úton, de azt mondta a dokim, az én koromban ennek elég kicsi az esélye.

A terhességet végig jól viseltem, 36. hétig dolgoztam is, de pár hete már vizesedik a bokám és fulladok mindentől, az alvás meg már vagy fél éve nem megy. De összességében jól viselem és remélem bent marad még a 39. hétig. :)

2014. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!