Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben járok, és...

Utolsó hetekben járok, és nagyon ingerült vagyok és türelmetlen, ennek hormonális oka van?

Figyelt kérdés

Tény, hogy nagyon magam vagyok, picike gyerekkel, és itt a nagy has, a sok feladat, de nem ismerek magamra.

A magnéziumot már ugye nem szedhetem. Mit tehetnék???


2014. máj. 13. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 2 nagyobb (3 és 6 éves) gyerekem van oviban vannak a férjem is szokott segíteni mégis iszonyatosan türelmetlen és ingerlékeny vagyok. A lányokkal is türelmetlenkedek sokkal kevesebb mindent nézek el nekik, mint általában és ezért lelkiismeret furdalásom van ami miatt még feszültebb vagyok. Igaz ma pont jó napom van, de én már csak azt várom, hogy végre szüljek, mert ez így nagyon rossz (hétfőre vagyok kiírva). Szóval nagyon remélem, hogy hormonális :) Egyébként emlékeim szerint a 2. babánál is így voltam a végén.
2014. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!