Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség végéig nő a has?...

A terhesség végéig nő a has? 31hetes vagyok és mintha az enyém kisebb lenne mint másoké. Nem vagyok valami vékony alkat, a terhességem alatt 5kg-ot híztam.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
a has mérete függ a baba-a méhlepény méretétől, víz mennyiségétől, baba elhelyezkedésétől :) de igen végig nő a has... de az, hogy a tied kisebb mint másoké nem jelent semmit :)
2014. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nagyjából a 25.héttől látszódott a pocakom igazából. Akkor szinte egyik napról a másikra látványosan megnőtt. Most 30 hetes vagyok, a legutóbbi védőnői látogatás óta csak 1 centit nőtt, de a baba a nőgyógyász szerint szépen fejlődik.

Én sem vagyok vékony alkat, soha nem is voltam az, éppen ezért nem is nagyon szoktam összehasonlítani magam más kismamákkal. Szeretem, hogy ekkora a pocakom, de nem fogom bánni ha, nagyobb lesz. :-) Eddig 5 kilót híztam én is.

2014. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze hogy végig nö mivel a baba is végig nö. Az hogy kinek mekkora változó. egyik barátnöm 9. hónapban is eltudta rejteni bövebb felsö alatt. Ha nem vagy eleve vékoyn testalkat ugy természetesen még kevésbé feltünő a pocak mint egy vékony testalakatú nönél.
2014. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
végig nő, és a legintenzívebben a 8-9. hónapban :) szóval majd most még lehet hogy neked is beindul, de pl. nekem azt mondta ismerősöm, hogy összesen nem volt akkora hasa a 40. hétre mint nekem volt a 20. héten. Ennek ellenére két egészséges súlyú babája született, és mostanra mindkettő 20 éves, 190 cm-es fiatalember :) szóval ezen ne aggódj, a +5 kg-nak meg örülj, az lenne az ideális 31. hétre.
2014. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magasságod sem mindegy. A testzsír is takar, illetve magasabb nőben több hely van a függőleges terjeszkedésre (medence és rekeszizom között), mint mondjuk egy 155 cm magas esetében. Ott előrefelé fog domborodni a has inkább.
2014. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végig nő, de hogy kinek milyen ütemben, az nagyon sok mindentől függ. Én 160 cm vagyok, rajtam már 12 hetesen látszott, hogy gömbölyödök:) Azóta meg csak nő :) Most vagyok 34+4 hetes. Nővérem szerint ő nem ment akkora hassal szülni, mint amekkora nekem most van. Szóval nyugi. Ha az uh-okon minden ok, akkor nincs miért aggódni:)
2014. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
alkati kérdés.függ anyuka magaságátol medencéjétől.30.hétől sokat nő ahasad
2021. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!