Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes pocakos vagyok,...

28 hetes pocakos vagyok, minden úgy bánt. Ha párom elmegy dolgozni sírhatnékom van. Miért érzem magam ennyire magányosnak, és depressziósnak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezzel nem vagy egyedül, én is pont most kezdtem meg a 28. hetemet és néha vannak dühkitöréseim, depis hangulatom, sírhatnékom, máskor meg tök jól elvagyok egyedül is, repkedek, energikus vagyok. Velejárója a terhességnek a hangulatingadozás is. Foglald le magad valamivel, csinálj olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek, talán az segít, de szerintem inkább túl kell élni ezt az időszakot, kitartást hozzá!!!
2008. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem,csak én érzem így magam.Nagyon depis vagyok mostanában,és ez borzasztó.Nekem elmegy a párom reggel korán és este jön haza,nagyon nem jó egyedül és már várom,hoyg vége legyen.

Kitartást!

Üdv:30 hetes ki

2008. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt érzem.Azt hittem csak én vagyok így .Nem értem,hogy miért vagyok lehangolt s depis,amikor inkább röpködni kéne.Nem jó egyedül lenni,mert nekem is dolgozik az uram reggeltől estig és nagyon nehezen viselem,de már nem sok van.

Úgyhogy nem vagy egyedül.Ktartást.

2008. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csak együtt tudok veled érezni!

Még életemben összesen nem sírtam ennyit, mit az elmult néhány hétben.

Depressziós vagyok, és magányos. Lassan már akkor is, ha nem vagyok egyedül.

Állandóan sírok. (most is)

Remélem el fog mulni.

Kitartás neked!

Boldog babavárást!

26 hetes kismami

2008. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az egyedüllétet én sem bírom túl jól, de azért igyekszem magam lekötni. Olvasok, netezek, tervezgetek. Néha elmegyek a nézelődni, vásárolni. Közben meg minden nap megállapítom, hogy milyen lassan telnek a napok.

Egyébként, ha ennyire le vagy törve az is lehet, hogy kevés a B vitamin a szervezetedben. Az sokszor okoz letörtséget.

2008. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést szerettem volna feltenni mikor rátaláltam a Te kérdésedre. Napok óta megöl a szomorúság, a magány. A falat bámulom és sirok. Depisek vagyunk biztos. De nem ártunk ezzel a babának. Fel a fejjel neked is. 31hetes kismami
2008. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!