Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lehetek terhes, igaz?

Nem lehetek terhes, igaz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Multhet penteken lefekudtunk baratommal(a masodik alkalom volt,o vette el a szuzessegemet)es most egy kicsit aggodom,mert kesik a menstruaciom.8.-an kellett volna megjojjon,es azota semmi.A tegnap pedig nagyon gorcsolt a hasam,kicsit hanyingerem is volt.Nem tudom mit csinaljak,mondjuk ezelott is volt hogy kesett a menstruaciom,meg ossze vissza jott meg,de nem aggodtam hisz szuz voltam..most viszont kicsit felek,ugye nem lehetek terhes?..szex kozben nem elveztunk el,ovszerrel is csinaltuk.

2014. ápr. 12. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek,akkor nem.

Nyugi!

2014. ápr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindket alkalommal vedekeztunk,utanna meg meg is neztuk az ovszert hogy nem szakadt e ki vagy valami,nem volt semmi gyanus dolog..lehet hogy a szuzesseg elvesztese miatt kesik?..Eleg sokat stresszelek mostanaban emiatt..:\
2014. ápr. 12. 02:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen amiatt is késhet, nyugi nem vagy terhes.

Csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.

És, ha nem akarsz még gyereket,védekezzetek mindig rendesen!

:)

2014. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves lehetsz, de ebben a korban még elég rendszertelenek a ciklusok, és minden hatással van rá, a stressz, a szexuális élet megkezdése is okozhat hormon változást a szervezetedben, amitől pedig késhet. Ha védekeztek, felesleges ezen aggódnod :)
2014. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,most kicsit megnyugodtam.Amugy meg,18.-an leszek 16 eves,tudom hogy ahoz kepest koran vesztettem el,de szeretjuk egymast,es akkor miert ne :)
2014. ápr. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!