Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babósok. Nektek mikor...

Első babósok. Nektek mikor kezdett el növekedni a pocakotok?

Figyelt kérdés
Én alapból hasrahízós vagyok és már egy pár kilót sikerült :( felszednem. Most 10 hetes vagyok és már olyan mintha baba pocim lenne.
2009. dec. 28. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

az csak puffadás, amit te babapocinak mondasz. Nekem a 22.-24. hétig nem látszott kívülről, az első eldeformálódásokat a 16. hét körül vettem észre.

35 hetes kismami

2009. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
egyénfüggő, és nem feltétlenül haspuffadás. én 11 hetesen már nem gomboltam be a nadrágom, mert nem bírtam :D
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 12. héttől nem jöttek fel a nacijaim, pedig addig nemhogy híztam, hanem fogytam. Teljesen mindegy, hogy mitől van nagyobb pocid, ne kövesd el azt a hibát, hogy a régi nacijaidban feszengsz (lehúzott zipp-zárral, bandázzsal... mert az nem jó a babának sem, meg neked sem). Én vettem olyan nadrágot, farmert, ami sztreccses és a dereka nagyon jól nyúlik, ezt hordtam a 22-24. hétig, utána csak kismamanaci jött rám.
2009. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mikor a nagy nyilvánosságnak bejelentettük 12+6hetesen, már látszott. Most meg már...

23hetes

2009. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez attól is füg sztem h milyen sullyal indul és milyen alkat. én pl eleve telt vagyok, 90kgról indultam,most 21hetsen én már nagyon érzem minden ruhámon,meg bizonyos szitukban,de akik nem tudják még nem veszik észre azt hiszem.(mondjuk jol jön a kabátos időszak:))de pl anno unokatesom és egy bnőm együtt voltak terhesek, kb egyforma alkattel, és az unokatesomnak borzalmaan nagy dinnye pocija volt a végén, hatalmas, a bnőm egy bővebb pulcsival el tudta rejteni,s kb egyforma nagy babájuk lett.nagyon érdekes:)
2009. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 hetesen kezdett el nőni kb.
2009. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én a 16. hétig puffadtam, így mindenki azt mondta hogy már látszik... aztán mintha ugyanakkora maradt volna a 24-26-hétig... az már nem puffadás volt. a 26-28.héten kezdett el növekedni de most a 32.héten kezd már látványos lenni úgy hogy mindenki észreveszi. én is hasrahízós vagyok és azt hittem biztos óriási lesz a pocakom, ehhez képest még a kabátom össze tudom húzni. remélem azért még a maradék 8.hétben nőni fog, mert nagyon vágytam a látványos pocira :)
2009. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 edus83 ***** válasza:
77%
AZ ELEJÉN CSAK PÜFFEDSZ,NEM NÖVEKEDÉS MÉG AMIT ÉRZEL KB,4ÉS FÉL HÓSAN KEZDETT NEKEM DOMBORODNI,DE AZTÁN ROHAMOSAN NŐTT:))!!Még van időd szerintem lesz idő, mikor vissza kívánod csak pár órára,hogy pici legyen újra,legalább is én így vagyok,pedig imádok pocis lenni,de már sok mindenben akadályoz:))!!!!!!!!!!!! 34heteske
2009. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
10 hetesen még biztosan csak puffadástól nagyobb a pocakod. Nekem a 13. héten kezdtek látszani az ikrek.
2009. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

17-18. hetesen nem jöttek fel a bővebb gatyáim se, a szükek már korábban sem:-) De akkor még akár le is tagadhattam volna, mert inkább csak hízásnak látszott, nem volt kifejezetten terrhes pocim. Az igazi terhes hasam a 25-26. héttől kezdett nőni, akkor gömbölyödött igazán, illetve akkor látszott, hogy felfelé száll. Aztán 2-3 hét alatt duplájára nőtt, jó sokat is feszült abban az időszakban. Most 33. hetes vagyok, és napról napra egyre nagyobb a pocakom, állítólag még nincs vége a növekedésnek:-((( Nekem már elég lenne, de a lényeg, hogy a kiscsajszi szépen nődögéljen és elférjen még egy darabig a bőrömben:-)

Minden jót!

2009. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!