Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim azt mondta menjek...

A dokim azt mondta menjek vissza a kötelező vizsgálatokra, ha betöltöttem a 12. hetet és megkaptam a H1N1 oltást. Most akkor ezt, hogy is kell néznem?

Figyelt kérdés
Akkor a 12. hét elején kell visszamennem, vagy ha már a 13. -ba léptem? Mit jelent a betöltött 12. hét? A hét végét? Vagy elég ha már beleléptem?
2009. dec. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elmultál 12 hetes, akkor menj vissza!

Nekem is igy kellett, 12 hét 4 naposan voltam a 12 hetes UH-on, és a papírommal amit ott kaptam, azzal mentem a háziorvosomhoz, hogy betöltöttem a 12 hetet és beadhatja a védőoltást!

2009. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért, mert nekem a nőgyógyász azt írta a papírra, hogy 12 hét után védőoltás + nőgyógyászati kontroll.
2009. dec. 28. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 12+0 hét jelenti az, hogy pont akkor töltötted be a 12 hetet, a 12+1 hét már a 13. (-DIK, fontos a törzsszámnév képző), de a 12+6 hetes korodig orvosilag 12 hetesnek számítassz, mindegy, hogy már beléptél a 13-dikba. Ők mindig betöltött héttel számolnak.

Tehát 12 hetes vagy: 12+0-12+6 hetes korodig. Ebben a 6 napban már beadathatod szerintem.

2009. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 12+6 naposan kaptam meg tegnap. Tőlem annyit kért a nőgyógyászom, hogy várjam meg a 12. hetet, szerintem én ezt teljesítettem, az orvos sem tiltakozott amikor beadta.
2009. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!