Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten melyik 4D-s rendelő...

Budapesten melyik 4D-s rendelő a legalaposabb? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mikor készülnek a legjobb képek?

Én a 21.hétben vagyok!


2008. júl. 29. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát hogy melyik a legalaposabb azt nem tudom, de mi a Baross u.-ba voltunk. [link]

Én 21 hetes voltam mikor mentünk, de megyünk majd mégegyszer a 28.-29. héten.

Azt pedig, hogy mikor készülnek jó képek? Hát véleményem szerint mindíg!:) Mindíg mindenhogy tetszeni fog neked szerintem, úgyhogy ez a te döntésed.:)


Itt van pár kérdés a 4D-vel kapcsolatban, szerintem sok kérdésre megkapod a választ. Jó olvasgatást!:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=4D+uh

2008. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. júl. 29. 10:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem az alaposságot, mert ahol én voltam ott még 12 percet sem nézte a doki és 11 ezret fizettem. Ez Fehérváron volt.
2008. júl. 29. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia én a 30.héten voltam, az Uzsokiban, Kovács Katinál. Ő nagyon alaposan megnézett, 3/4 órát bent voltunk és ott csak 8000 Ft. tudom ajánlani!

28-32 héten a legjobb én azt hallottam. Addigra már picit kikerekedik és grimaszol is, stb... nagyon édi volt!

Kaptunk képeket is, meg dvd-t. Mi vittük, ő csak rávette.

34 hetes kismama

2008. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg elérhetőséget megadni az Uzsokiban, ahol konkrétan tudok érdeklődni? Köszönöm
2008. júl. 29. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
A Barossban nekünk kb 16 perc volt a felvétel, és nagyon alapos volt a nő, kedves is. Mindent elmondott mi micsoda, meghallgattuk a kis szívét, mindenét megmutogatta. Kaptunk egy fekete-fehér képet meg dvd-t meg vittünk videokazettát és arra is felvették.
2008. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia.

Nekünk a 4D-Genesis nagyon tetszett! 1 órás volt a vizsgálat, 40perces DVD, egy csomó állókép CD-re írva és egy általunk választott fénykép, 12000 ft. Megyek 28-hetesen is mert korrektek voltak és nagyon aranyosak! A páromat megkávéztatták, egy egész kosár csokoládét toltak elém, szóval mint egy hercegnővel úgy bántak velem! Nem túl nagy hely, de nagyon barátságos és a leglehetetlenebb időpontban is fogadnak! A Márta pedig egy angyal és iszonyúan jól csinálja! Címük:Bp.1026 Lotz Károly u. 14

Tel: 0613927050 vagy 06302284444

Remélem tetszeni fog. Ja és a Baross utcaival nagyon vigyázz onnan a tesóm sírva jött ki!

Üdv 25 hetes kismama

2008. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a 4D Genesis jött be!!! Majdnem egy órán át vizsgált a doktor néni, aki egy tünemény volt, ráadásul nyitvatartás után is fogadott, mert úgy értünk rá a párommal.

Voltam a Barossban is, ott 18 perc volt a vizsgálat egy mogorva nőcivel. Üdv 21 hetes kismami

2008. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, döntöttem a 4D Genesisbe fogok bejelentkezni!!!!!

Köszönöm mindenkinek!!!!!

2008. júl. 29. 14:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy kérdésre nem illik kérdezni, de a Baross utcai alatt a klinika alagsorában lévő Ultrahangot értitek, vagy a klinikával szemben lévő rendelőt. Az alagsoriba van időpontom, mert a dokim ezt ajánlotta. Ha ennyire rosszak a tapasztalatok akkor én is máshová megyek.

2008. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!