Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre kórházban szeretnék...

Szent Imre kórházban szeretnék majd szülni (még csak tervbe van véve a baba). Ha a teszt majd pozitív lesz, akkor egyből oda menjek? Vagy hogy "induljak el"?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy lehet oda menni nőgyógyászatra is. Már az első alkalommal ki is kell választani az orvost? Kérlek segítsetek, hogy hogy is működik ez, mert nem nagyon vagyok képben.
2008. dec. 21. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Szent Imre kórházban szerettem volna szülni,mivel helyileg nem oda tartozom,ezért megnéztem a kórház honlapján az orvosokat és a magánrendelőben kerestem fel amelyiket kiválasztottam,így mostmár ott szülhetek.Arról nem tudok hogy úgy lehet e hogy ott besétálsz a rendelésre és akkor ott szülhetsz.
2008. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt magándokim egyik babámnál sem. 2002-ben szültem ott először, akkor oda jártam a rendelőbe egy dr.-hoz, de nem fogadtam meg, ügyeletben szültem.

A második babám szintén ott született 2006 novemberében, akkor is egy olyan dokihoz jártam, aki ott ügyelt, de Érden rendelt. Őt sem fogadtam meg, és sztk-s rendelésre jártam mind a két esetben.

2008. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Úgy tudom, hogy "bárhol" szülhetsz, csak fel kell keresni az intézmény terhesgondozását, és jelezned kell a szándékodat, én a Flórban fogok szülni, de a terhesgondozásom egy részét Pesten viszik. Legkésőbb az utolsó egy hónapban viszont már a szülés helyére kell járjak terhesgondozásra.

Orvost nem kell azonnal választani, persze ha szeretnél, és ismersz is ott szülést, akkor már most felkérheted.

Szerintem kezdj a saját nőgyógyászodnál, és ott az asszisztens elmondja mit is tehetsz.


Sok sikert a picihez

Kellemes ünnepeket

2008. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!