Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismamik, nektek...

6hetes kismamik, nektek milyen a folyásotok?

Figyelt kérdés
Sok/kevés,vizes/sűrű?nekem elég sok vizes.nem tudom ez normális-e?
2014. máj. 20. 04:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első pillanattól fogva fehér színű folyásom van. Se nem vizes, se nem sűrű. Szerintem a vizes folyás sem gond. Csak akkor lenne baj, ha barnás, véres illetve szagos lenne.
2014. máj. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fehér, sok, néha vizes néha kevésbé. Most hogy már 7 hetes vagyok nem annyira vizes, de 4-5-6 hetesen nagyon az volt.
2014. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen folyásom sincs, mióta terhes vagyok. :)
2014. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azért tűnt fel, hogy talán kismama lehetek, mert pici fehéres folyásom mindig volt, de mikor kismama lettem (és végig a terhesség alatt) egyáltalán semmi nem folyt belőlem! Nem is kellett tisztasági betét a 9 hónap alatt!
2014. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En mindjart toltom a 9hetet,de az 5.ota feher folyasom van. Elotte minimalos volt amit alig eszleltem,de ez sok :)

2014. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehér és sok,néha vizes,néha nem,22 hetes vagyok de terhesség eleje óta ez van.
2014. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!