Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamik! Hogy...

5-6 hetes kismamik! Hogy vagytok? Mikor mentek uh-ra? Vagy voltatok már? Első baba?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 5 hetes 4 napos terhes, és valószínű holnap eljutok a dokihoz. Szerintetek, lesz már szívcső pulzálás? Kb. ápr.24-e körül lehetett ovulációm. 2. baba.

#5 hetes #6 hetes #szívhang #5 hetes 4 napos
2014. máj. 19. 10:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/189 anonim ***** válasza:
68%

Sziaaa :)

Én is 5 hetes és 4 napos vagyok :))) én már voltam orvosnál múlt hét csütörtökön. Akkor voltam 5 hetes. Hasi ultrahangot végzett(magánrendelés), 5 mm volt a petezsák,és 3mm az embrió. Nekem most szerdán kell mennem újra ellenőrzésre,uh-ot csinál megint. Mivel korán sikerült orvoshoz mennem,így azt mondta a legelején sűrűbben ellenőrizzük. Gondolom a rizikófaktor miatt,hogy méhen belül van-e stb. Próbálom nem túl aggódni,nagyon várom már,hogy mehessek. Szívhang bízunk benne,hogy már lesz,azt mondta elképzelhető :) Amúgy első babánk :)

2014. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/189 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én pont ma vagyok 5 hetes,csütörtökön megyek dokihoz :)

Nagyon remélem h minden rendben lesz...habár max petezsákot fog még látni,de legalább megnézi jó helyen van e. Elsö babára várunk...


Hasi uh-n 5 hetesen már látott embriót is???


Amúgy nektek vannak tüneteitek?

2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/189 anonim ***** válasza:

Első voltam, de összezavartál kicsit :)

Lehet ,csak petezsákot mondta,és az embriót körülbelülre ,hogy 3 mm lehet?! Nem tudom látod,a petezsákot azt láttam én is,csak egy kis kör alakú valami az ultrahang képen. De most elgondolkodtattál :)

2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/189 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok nektek a babához! És köszönöm, hogy írtatok!

Nekem az elején (teszt után néhány napig) voltak enyhe görcseim, azt hittem mégis megjön. Ezek elmúltak már, most inkább feszül a hasam, és szurkálásokat érzek néha. A melleim fájnak, feszülnek (oldalt, és alul) főleg este.

Olyan étvágyam van, hogy szerintem már híztam is. Mindent kívánok, és sokat is eszem. Az első terhességemre is ez volt a jellemző, híztam is a végére 18 kilót. Mondjuk a doki azt mondta, hogy elfér rajtam, ne foglalkozzak vele. Most kevesebb súllyal indulok (59kg), és remélem a vége is kevesebb lesz! :)

Még annyi van, hogy eddig éjfélig is tévéztem, most este 9-9:30 legkésőbb már húzom a lóbőrt. A lányommal még a délutáni alváskor is szundítok egyet. Kíváncsi vagyok mi lesz még!

Nálatok milyen tünetek vannak?

2014. máj. 19. 12:30
 5/189 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok Nektek :)

Nekem tünetek,gyakori vizelési inger,derékfájás,de csak tompán ,inkább ilyen bizsergés. És olyan ételeket kívánok,amikre eddig ránézni se bírtam :)

2014. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/189 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg még a gyakori pisilés.....
2014. máj. 19. 12:44
 7/189 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek. Én 5+3 hetes vagyok, holnap megyek dokihoz. Tüneteim még nem igazán vannak.Második babánk lesz :)
2014. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/189 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nagyon izgalmas hét elé nézünk!

Mindjárt hívom a dokimat, hogy tud-e akkor holnap fogadni.

2014. máj. 19. 13:45
 9/189 A kérdező kommentje:
Ó, kedves utolsó! Neked is gratulálok! Kislányotok, vagy kisfiatok van? Mennyi idős?
2014. máj. 19. 13:47
 10/189 anonim ***** válasza:
Köszi!Szombaton volt 2 éves a kisfiunk :)
2014. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!