Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj lehet? 2 gyermekeme...

Valami baj lehet? 2 gyermekemet várom 16 hetes vagyok és nem érzek semmit!

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? :) A baj akkor kezdődik, amikor nagy fájdalmat érzel, vagy erősen vérzel. Amíg nincs ilyesmi, addig csak nyugi :)! Én megszültem úgy a kisfiam, hogy soha nem volt terhestünetem :)
2014. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magzatmozgásra gondolsz? Hol tapad a lepény? Mert attól is függ, milyen korán érzed majd a babát. Nyugi! Biztosan nincsen baj!

Én még csak 12 hetes vagyok, de már marha türelmetlen. :) Nekem is második baba, az elsőt 16 hetesen éreztem először.

2014. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó csak én félek már mindentől mert nekem a legelső babám meghalt 8 hetes terhes voltam a második terhességemmel is baj volt vérezgettem de abból született egy kisfiam és azért aggódok hogy nincs e valami baj a mostani terhességemmel. 16 hetesen miért nem mozdult még meg??
2014. máj. 21. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk! :) Én 15+4 hkm vagyok. Az elsőt ilyenkor már kezdtem érezni. Szét izgulom magam, pedig tudom, hogy most elöl tapad a lepény, a fiamnál annó pedig hátul volt. Próbálok türelmes lenni.
2014. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megmozdult már bőven :) csak még nem érzed, de 16 hetesen még nem is kell emiatt aggódni. Én 17 hetes vagyok, és én sem érzek még semmit, de az orvos szerint akkor sem kell aggódni, ha csak a 20. héten érzem először.

Ez is olyan lesz már, mint a korán tesztelés? Hogy ki mikor tesztel hamarabb? Ki mikor érzi hamarabb a babát? És akkor szépen felidegesítjük itt egymást...

2014. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne aggódj én mondjuk csak első babás vagyok és mellső fali lepényem van...de csak a 21. hét közepén kezdtem érezni, nem volt buborékolás meg lepkeszerű mozgás, egyből rugással kezdtünk.
2014. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok én is, második babámmal.Eddig azért aggódtam, ugyanúgy mint az elsőnél, mert itt szúrt, ott görcsölt, amott nyilallt. Pár napja, meg mintha nem is lennék terhes, minden megszűnt, nem is feszül a hasam, magzatmozgást még nem érzek. Azzal nyugtatom magam, hogy dereng valami, az elsőnél is pont ebben az időben kezdtem a neten nézegetni, miért is lehet ez. Valószínűleg normális. Pénteken megyek a védőnőhöz, megnyugtatásomra megnézetem a szívhangot. Próbáld meg esetleg te is, ha sikerül neki megtalálni a dopplerrel, hátha megnyugtat. :)
2014. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!