Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit érzett szülés előt? Én...

Ki mit érzett szülés előt? Én már teljesen kivagyok.37 hetes terhes vagyok, de már szó szerint terhes.

Figyelt kérdés

Annyiféle érzelem kavarog bennem hogy nem bírok velük. Folyton a sírás van rajtam.Mindennap találkozok új féle fájdalommal, elegem van ebből a sok járkálásból az orvoshoz. Már semmi nem jó :(

Főleg pedig az aggaszt hogy hogyan fogom ellátni a babám? Ami meg durvább,.hogy fogom- e szeretni? Várjuk őt nagyon de az utóbbi időben azt hiszem bekattantam. Bocsi hogy hosszú lett. Segítsetek légyszíves, normális ez?


2014. máj. 21. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan a hormonok, nem kell aggódni. Szerintem az nem normális, aki félvállról veszi az egészet. Persze, hogy aggódsz, de ha megszületik, ez már nem lesz kérdés.

Én fizikailag nem éreztem semmit, pedig 41 hétig húztuk együtt. Engem nem viselt meg különösebben, a végén nem is kellett sokat orvoshoz járnom.

Kitartás, már kibírod ezt a kis időt. Még ha kellemetlen is, gondolj arra, hogy most meg nyugalom van :)

2014. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tarts ki! Az szerintem normális, ha elbizonytalanodsz, valószínűleg mire megszületik a babád, már nem lesznek ilyen gondolataid! Én is nagyon rosszul viseltem a terhesség utolsó heteit, ráadásul én is 41. hét végéig húztam. Utolsó héten naponta kellett CTG-re járnom a kórházba és 2 naponta magzatvíz vizsgálatra. Hűű, néha legszívesebben agyon csaptam volna a dokimat!! :) Na igen, ilyenkor rájön az ember, miért hívják ezt az állapotot TERHESségnek! :) Fel a fejjel, már nincs sok hátra!
2014. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kitartás,én is azt mondom,nemsokára vége :-) Lehet,hogy nem húzod ki a kiírt napig.

Én most 39 hetes vagyok,hétfőre vagyok kiírva császárra,remélem addig kibírja bent a kisfiunk.Most ezen izgulok,úgymond.Vagyis nem is izgulok,nincs erre jó szó igazából,ez forog a fejemben,hogy ha már eddig kibírtuk így együtt,már csak pár nap van és hajrá.

Éjszakáim siralmasak,óránként kelek pisilni,de ettől függetlenül kialszom magam aránylag.

Nekem nagyon nehéz volt a babavállalás,mert én egyáltalán nem akartam gyereket sokáig a férjem viszont 3-at is(így maradtunk az egy gyerkőcnél). Sőt,egy gyermekkori trauma miatt normál úton szülni sem lennék képes :-(

Viszont a terhességem "cserébe" probléma mentes volt eddig,jóslóim is csak egyszer voltak,keményedés elvétve,hasam sem óriási,így összességében pozitívan látom a dolgokat.

Az nekem is megfordult a fejemben,hogy mi lesz,ha itt lesz a baba és arra jutottam,hogy senki sem tudja előre milyen lesz,majd hagyom kialakulni a dolgokat;sodródok az árral.Mindent meg fognak mutatni a kórházban(pelenkázás,fürdetés...) és majd bele jövünk.Nálunk a férjem is itthon marad velünk 2 hónapig.Ami kicsit rossz,hogy szeptembertől folytatom a sulit,amit elkezdtem,még munka mellett,de addigra már nagyobb lesz a baba és Apukája marad vele délutánonként.

2014. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon aranyosak vagytok!

Már kezdtem megijedni,hogy negatív kommenteket fogok kapni. Másnap már teljesen jól voltam, jó volt a kedvem, szóval ezek a hormonok teszik ezt biztosan. Kedves 3. válaszoló! Ugy van ahogy mondod, nincs erre jó kifejezés,szó,hogy mit érez ilyenkor az ember. Kitartást Mindenkinek, nemsokára babázhatunk!

2014. máj. 23. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!