Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hagymateán és mézen kívül...

Hagymateán és mézen kívül tanácsok?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi bajom nem volt ma úgy keltem a torkom kapar orrom folyik, és hőemelkedésem van. Nem tudom még hány hetes vagyok mert gondok vannak sajnos5 napja vérzek de az orvos szerint terhes vagyok csak kis terhes de nem tudni még mennyi idős majd holnap rem meg tudom. De most annyira erős ez a megfázás hogy még ez is rá tesz és nőt az aggodalmam. Hagyma tea készül mézzel. Van még amit tudnátok tanácsolni gyógyszer kivételével? Olvastam terhesnőknél normális ha megfáznak addig amíg nincs láz, nekem most hő emelkedésem van. Elvagyok szomorodva nagyon félek hogy ez is rá tesz és el veszítem.

2014. máj. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

orvos.

a hőemelkedés nem játék, mert könnyen lehet belőle láz is, ami meg nem túl jó.

2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Algopyrint vehetsz be a hőemelkedésre. De azért az orvost mindenképpen keresd fel.
2014. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A torkodra Tantum Verde.

Van szopogatós és van spray is.

Terhesség alatt is használható és nagyon jó!

2014. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki hívtuk az ügyeltet és közölte nem jön ki mert nincs értelme, pihenjek annyit mondott. Ittam hagyma teát már kicsit kapok levegőt de a torkom kapar. Hihetetlen egyik napról a másikra így le lehet robbanni. Baba miatt aggódom.
2014. máj. 21. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj orvoshoz. En a telen tobbszor nagyon beteg voltam, nem segitett csak a gyogyszer, es semmi baja a babamnak. A virus tobbet art!
2014. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Reggel megyek a házi orvosomhoz. Csak kicsit félek mert vérzek 5 napja ma csillapodott orvosok szerint korai terhesség. De aggódom nagyon.
2014. máj. 21. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Diólevél teàval kell gargalizàlni, az nagyon jó torokfájásra! Mi csak ezt használjuk, és bevált!
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tantum verde spray!!! Tényleg hatásos! Fertőtlenít, gyulladást csökkent és fájdalomcsillapító.
2014. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat most voltam orvosnál azt mondta ő nem ajánlja a tantum verdét az én állapotomba :(
2014. máj. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!