Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hetben vagyok.2 napja ki...

38. hetben vagyok.2 napja ki akar ugrani a lanyom a pocakombol. Nagyon aktiv! Masnak is voltak ilyen tapasztalatai? Nem ilyenkor kellene mar kevesebbet mozognia a helyhiany miatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom még most is inkább a köldökömöm vagy az oldalamon bújik ki, mint, ahol kellene, pedig vasárnapra vagyok kiirva :-D
2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt, hogy nagyon aktív volt az utolsó hetekben.

Mivel mos már elég nagy, így jobban érzed, hogy mozgolódik. Minden kisebb mozgást jobban észreveszel, mint 25-6 hetesen :-)!

Nekem szülés napján is olyan aktív volt, hogy csak na :-))

2014. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is 38 hetes + 2 napos vagyok és ugyanezt csinálja a fiam. iszonyat aktív! én már alig várom hogy kibújjon, de annyira aktív és azt mondják szülés előtt lecsendesedik hogy el vagyok szontyolodva hogy még váratni fog magára.

az is lehet hogy ez a hülye időjárás változás okozza, ha belegondolsz múlt héten több mint 10 fokkal hidegebb volt mint most :S

2014. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!