Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menstruációm 6 napja késik, múlt hónapban is késett 3 napot de a 6 azért már kicsit sok. Már kb 5 napja enyhén görcsöl a hasam, mint mikor meg szokott jönni, de mégsem jön... A párommal óvszerrel védekeztünk, amit ellenőrizni is szoktunk, most sem lyukadt ki, csak egyszer kicsit lecsúszott de megigazítottuk. Elég stresszes időszakom is van, de ez sem okozott még ilyen hosszadalmas késést korábban... Szerintetek lehetek terhes?

20/L



2014. máj. 21. 23:48
 1/8 anonim válasza:
33%
Nem szeretnélek megijeszteni, de pont ez történt velem is, görcsölt a hasam úgy mint menszi előtt, de nem akart megjönni és 1 hétig így ment. Aztán vettem egy tesztet ami pozitívat mutatott. Nem gondolom hogy terhes vagy, de én azért a helyedben vennék egy tesztet, hogy megnyugodjak. Üdv
2014. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is így volt, mikor terhes voltam. Direkt azért nem teszteltem, mert éreztem, hogy meg fog jönni. A 6. napon gondoltam tesztelek azért, 2 csík lett :-)


Azért csinálj egy tesztet!

2014. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En is ugy terveztem, hogy ma veszek egy tesztet :/ Nem a legjobbkor tortenik ez a dolog. Koszonom szepen a valaszokat!
2014. máj. 22. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt a gorcsolgetes,De! Szerintem nagyon keves ovszer mellett igy az eselye! Azert nem lehetetlen, de nem hinnem.tesztelj!
2014. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem hinném h terhes vagy . Miért lennél az hogy ha volt a párodon óvszer? Lecsúszott egy kicsit de megigazitottátok de a sperma nem hinném h be csúszott volna ha csak nem teljesen lecsúszott és később vetetek észre...de nem hinném h azt nem lehet észre venni h egy óvszer lecsúszik.ugy hogy sztem nem vagy terhes csak a stresz miatt nem jön meg.
2014. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem se vagy, stressztől késhet.
2014. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem hinném hogy terhes vagy, ha a legelejétől felhúztátok a gumit, és nem szakadt ki.

Valószínű a stressz miatt nem jön meg.

Az hogy érezted, hgoy meg fog jönni én is így voltam vele most, aztán elmúlt és kb egy hétre rá jött meg, akkor nem is volt megfog jönni érzésem.

Szóval vagyél tesztet azért, ha negatív megnyugszol.

2014. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negatív lett. És meg is jött 8 nap késéssel de ilyen tényleg csak 5 éve volt, ezért nem tudtam, hogy mi is van.
2014. máj. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!