Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Roviden arrol lenne szo, hogy a baratommal elunk nemi eletet de mindig vigyazunk, kb mikor erzi hogy "jon" kiveszi es ra 5 mp-re megy el...de nem is lenne ez gond...de kesik a menstruaciom mar 4 napja...csinaltam tesztet de negativ...kb a varhato menstruacio 1-2 napjan csinaltam a tesztet..mikor lenne erdemes meg csinalni? Mennyi eseje van igy a teherbeesesnek? vagy miert keshet? talan stressz? :(( kerlek segitsetek.

2014. máj. 12. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás nem védekezés!!!!!!lehetsz terhes!!Elővàladék is tartalmaz spermàt!!
2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen,éppenséggel lehetsz terhes,de gondolom ezt belekalkuláltátok,hiszen ez a módszer csak 85%-os védettséget jelent (azaz 100-nőből 15,egy éven belül teherbe esik)
2014. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem 85, hanem 65!

35 a Pearl-indexe!


35 nő esik teherbe 100-ból 1 év alatt ezt a "módszert" alkalmazva.

2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Magyarán mondva nem védekeztetek,mert ez nem az!

Igen lehetsz terhes!

2014. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a várható menzi napján sem mindenkinek mutatja ki a teszt, van akinél csak napokkal később. úgyhogy tetszelj két nap múlva is.

a stressztől is késhet persze, de valóban nem megfelelő a védekezési módotok ha tényéeg nem akartok babát

2014. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :(
2014. máj. 12. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:

nem, nem vigyáztok soha... hisz nem védekeztek.

persze, hogy lehetsz terhes, 50% az esély, tudod- vagy igen, vagy nem.

bár a 4 nap késéssel inkább az igen felé húz a mérleg

2014. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

-.-

Ha valaki nem akar gyereket, annak miért fáj felrántani egy gumit vagy bekapni 21 napon keresztül egy bogyót?

Az a kérdésed, hogy ha gumi nélkül jár benned f..z, és te nem szedsz fog.gátlót lehetsz-e terhes??? Igen drágám, így készülnek a gyerekek!

2014. máj. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne védekezzetek, ha babát szeretnétek!

Feltételezem már nagyon vágytok egy babára ezért szexeltek védekezés nélkül. Hidd el a fiúnak könnyebb lesz a terhesség, mert nem ő megy majd abortuszra..... és lehet még olyan korú vagy, hogy bizony a szüleidet is be kell avasd a dolgokba....... Szerintem megérne egy gumit a dolog vagy nem így gondoljátok????? Miért nem tud felhúzni egyet? Szerintem egyáltalán nem ciki venni egyet a közértbe, sokkal cikibb most itt kérdezősködni vagy majd az abortusz bizottság előtt elmondani a dolgokat.

Nézd lehet, hogy most összejön, ha késik a menstruáció az az első jele a terhességnek, de ettől még nem biztos hogy az vagy. Tesztet meg már csinálhatsz, de 2 naponta érdemes, mert akkor duplázódik a hcg.

Valószínű a stressz is hozzájátszik, hogy nem jön meg, meg lehet amúgy sem napra pontos nem? Tüneteid vannak? Menstruáció előtt szokott lenni valami tünet? Ezeket érzed? VAgy valami egyéb más szokatlan tünet?

2014. máj. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

gratulálok!

tudtam én hogy nincsenek besikerült gyerekek, csak ilyen "védekezők" mellett...még egy tini mami...

2014. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!