Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti fejfájás?

Terhesség alatti fejfájás?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött. reggel felkelek és megfájdul a fejem, majd pár perc múlva elmúlik. Ez van egész nap, néha néha megfájdul, majd elmúlik. Van hogy az jó ha eszek, iszok és jobb lesz, de nem értem mitől van. Vérnyomásomat naponta többször mérem, 107/65 körül van általában. Azt is észrevettem, hogy a jobb fülemben lüktetést hallok néha, általában este jön elő, mikor csinálok valamit. Majd ez is elmúlik magától. Valakinek volt már ilyen? terhességnél ez normális? Már totál el vagyok keseredve, mert mértek orvosnál már magasabb vérnyomást, azóta itthon mérem és itthon mindig normális. Aggódok, mitől vannak ezek a tünetek. 24 hetes kismama
2014. máj. 22. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor fáj a fejed, mérd a vérnyomásod, alacsony és magas esetében is fájhat a fejed. Bár a fülben érezhető lüktetés inkább pulzus emelkedés miatt lehet.
2014. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most megmértem, mikor fájt és alacsony volt. De tegnap este is mikor fájt, megmértem, akkor meg normál volt.....ezért se értem. Remélem csak az időjárásváltozás visel meg. Érdekes, ha lemegyek a friss levegőre, az esik jól, szívem szerint egész nap kint lennék.
2014. máj. 22. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhessèg alatti fejfàjàs teljesen normàlis! Hormonszint vàltozàs okozza. A lüktetès szintèn normàlis hiszen sokkal több vèr kering benned most mint amùgy. Ezeket türnöd kell szülèsig... Jobb nem lesz csak mèg több kellemetlensèg lesz ahogy a hetek telnek..
2014. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem azért enyhül. Volt már, hogy egy-két hetem elég kellemetlen volt, akkor szívdobogásérzet miatt. Arra is azt mondta az orvos, hogy hormonok okozzák, szerencsére elmúlt magától. Remélem azért most is így lesz.
2014. máj. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!