Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél volt akinek...

Ikerterhességnél volt akinek nem kellett befeküdnie kórházba?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ikerterhességnél minden esetben befektetnek-e vagy ha nincs gond akkor nem? Illetve, hogy ki hányadik héten szült, és utána mikor mehettetek haza.
2014. máj. 22. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
39+6 héten volt a prog. császár. Szerintem kórház és orvos függő. 35.héttől feküdtem bent, mert akkor hirtelen nagy lett a különbség a babák súlyánál, de ha nicsez a gond, akkor is 36.héten befektettek volna. Szülés utáni 4. napon már otthon voltunk, de ugye ez is függ a babaák súkyától, állapotától.
2014. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 28 hetes terhes ikrekkel:-)

Az én orvosom azt mondta a 32-34.-ik hét a vége.Akkor mindenképpen be kell feküdnöm:-(

Eddig szerencsére minden rendbe van nincs semmi komplikàció.

2014. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!