Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik oldalon találok normáli...

Melyik oldalon találok normális használt babakocsi hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Az expressz.hu-t végigböngésztem, de a többi amit találtam olyan idétlen hirdetési oldal volt. Vannak még jó hirdetések valahol? Használt babakocsit szeretnék hordozóval.
2008. júl. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
www.teszvesz.hu
2008. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] az előző válaszoló vagyok, többszáz bbakocsiból válogthatsz 2000ft tól
2008. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.vatera.hu
2008. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vatera vagy Teszvesz. Én nagyon szuper babakocsit vettem a Teszveszen, ráadásul olcsón!

Jó licitálást!

2008. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem magyar, de az ára (kiszállítással együtt is) jóvalolcsóbb. www.ebay.de Én is itt vettem, igaz újat, nem használtat.


Csak éreztetni a különbséget, itthon nem minden kellékével 240e lett volna (Quinny Speedi), onnan rendelve pedig az összes kellékkel együtt kiszállítással 150e lett a vége. Azért ez nem mindegy - mellesleg elkeserítő, hogy ilyen drága az országunk...

2008. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok - a link nem látszik, itt van potosabban:


[link]

2008. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!