Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriális hüvelyfertőzése...

Bakteriális hüvelyfertőzése volt valakinek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Lett belőle valami probléma? Nagyon aggódom. 16 hetes vagyok, a tenyésztés eredménye 2 hét, olyan sok idő az, félek hogy addig valami baj történik.
2014. máj. 23. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos a 20.héttől szinte végig volt valami.Eleinte több "kórokozót" vagy nem is tudom mit találtak,gyógyszert(antibiotikum) kaptam rá,ettől meg gombás fertőzésem lett.Arra kúp+gyógyszer.Utána colit találtak,szóval szerintem én nagyon gáz vagyok,erre is szedtem gyógyszert,de elsőre nem múlt el...Égőnek éreztem,pedig rendesen fürdök(tusolok) szőrtelenítek,nem ülök nyilvános wc-re,ennek ellenére is volt mindig valami gond valami.

Most 39 hetes vagyok és semmit nem érzek,ezekből egyedül a gombát éreztem.Azt mondták,hogy kikezelik,nem árt a babának egyik sem,mert hamar észre veszik és terhesség alatt jellemzőek ezek a dolgok.

2014. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával. Ne érezd gáznak, én sem érzem, mert tudom, hogy mindent megteszek annak érdekében hogy ne legyen (sajnos nekem évek óta visszatérő), gondolom a hüvely PH értékével lehet gond, pedig most már használtam hüvelyflórahelyreállítót is, de úgy tűnik nem használt. 12 hetesen szedtem antibiotikumot, de úgy tűnik nem múlt el, mert ugyanazok a tüneteim, így hétfőn megyek egy újabb tenyésztésre. Akkor elvileg ha nem nyitott a méhszáj nem okozhat bajt a babánál? Csak mert még 2 hét mire megjön az eredmény. Könnyű szülést kívánok!
2014. máj. 23. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso babanal tobbszor is volt a terhesseg alatt, a masodiknal viszont egyszer sem. Ma toltottem a 38. hetet.
2014. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség nélkül sokszor volt és akkor múlt el a visszatérő gomba,hogy nem horok már tangát! Terhesség alatt találtak egy bacit ,amit a 26. héten kikezeltek betadine kúppal,arra jöt a gomba,arra kaptam canesten kúpot és terhesség végéig minden ok volt.Nekem azt mondták,hogy nem is nézik többször a terhesség végéig,mert a végén szülés előtt kezelik ha találnak valamit.Ennek ellenére megnézettem de már nem volt semmi.Babának semmi baja,természetes úton szültem.
2014. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,köszi előre is a jókívánságokat :-)

Egyébként,nekem azt mondta a dokim,hogy mivel zárt a méhszáj,így nem jelet veszélyt a babára a fertőzésem.

(én azért is éreztem gáznak,mert sokan lenéznek azért,hogy külterületen élünk és ezt a tényt össze kötik az igénytelenséggel anélkül,hogy tudnák vagy látnák,hogyan élünk.)

Nem lesz baj,nyugi,ha találnak valamit,kezelik,nálad is zárt a méhszáj,kizárt,hogy galibát okozna!

2014. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!