Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran es mit szoktato...

Milyen gyakran es mit szoktatok álmodni leendő babatokkal?

Figyelt kérdés

Mar 4-5szor álmodtam vele. Mindig kisfiút, pedig meg nem tudjuk a nemét.

Ma ejjel azt álmodtam, hogy picit elobb született es a megrendelt babakocsi nem érkezett még meg. Csak 2-3 ruhája volt. Utazáshoz nem vittem pelenkát...

Most ilyen butaságokat. De szoktam teljesen normálisat is.


2014. máj. 12. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj sorolhatnám! :) 2. babám várom, és mostanában szoktam egyre többször álmodni vele, 32 hetes vagyok. Én általában mindig a valóságtól nagyon távol álló dolgokról álmodok a babámmal kapcsolatban. A múltkor fél napig nevettünk, mert azt álmodtam,hogy félig macskát szültem(csak a feje violt valami emberhez hasonló), és mondtam álmomban a páromnak, hogy mondtam, hogy a végén macska lesz,nem gyerek :DDDDD Általában csak a szüléssel álmodok. De ez a macskás álom kiverte a biztosítékot. :D

Egyszer még úgy 22 hetesen álmodtam egy nagyon rosszat, hogy megszületett olyan korán,az borzasztó volt... Most a 30. hét környékén álmodtam olyat is, hogy fogakkal született, és tudott beszélni. Valamikor meg majmok bolygóját néztünk, azután is a babáról álmodtam, de úgy hogy miután megszületettek ketrecben voltak mint a kismajmok, és ugráltak... Nekem az ilyen röhejes álmokból jut általában. :D

2014. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még a tizen valahanyadik héten, mikor nem tudtuk a nemét, kislánnyal álmodtam nem is egyszer, de kisfiú lesz. Nem hinném, hogy jelent valamit milyen nemű babával álmodunk.
2014. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Páromnak van két lánya, most az első közös gyereket varjuk. En regen is kisfiús beállítottságú voltam. Most a két lany melle pedig drukkolok, hogy inkabb fiú legyen. De igazabol egészséges legyen, az a fő.
2014. máj. 12. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor szoktam a babámmal álmodni. Amíg nem tudtam a nemét, naponta változott az álmaimban a kisfiú és kislány, mióta kislánynak mondták, azóta kislányt látok általában.

Múltkor azt álmodtam, hogy már egy kicsit nagyobb volt a babám. Én öltöztettem, ő pedig tudott már ficánkolni, és a kezét eldugta a háta mögé, hogy ne tudjam belebújtatni a ruhába :D Én kiabáltam a páromnak, hogy segítsen már, de neki se ment jobban. A picur meg teli szájjal kacagott rajtunk, hogy milyen szerencsétlenek vagyunk :D Nagyon bájos volt :)

2014. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetlen egyszer álmodtam vele a terhesség alatt. Kikukkolt a hasamból, és hátulról láttam csak a fejét, és nagyon nagy és sok haja volt.


később jutott csak megint eszembe, mikor végül sürgősségi császárral született, és rengeteg hajjal :)

nem hiszek az álmokban, de azért érdekes volt :)

2014. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze az a fontos, hogy egészséges legyen, de azért egy icipicivel többet gondolunk lányra, mint fiúra :-) Talán éppen ezért álmodtam már többször azt, hogy fiam lett. Sétáltunk, altattam, szoptattam, ilyenek. Egyetlen egyszer álmodtam kislányról, de róla ki is derült, hogy nem is az enyém.

Nem tudom, hogy meg lehet-e álmodni a nemét, de nálam valószínű az van, hogy lányt szeretnék, és ezért pont fiam lesz és épp ezért álmodok fiúval :-)

2014. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!