Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes leszek, es nem...

Ha terhes leszek, es nem szerretnek dolgozni mar a terhessegerm elejetol mennyire siman ir ki az orvos tartos tappenzre, ha egyebkent nem indokolt? Vagy ilyen nincs es csak en remenykedem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 19:03
1 2
 1/14 Ditta323 ***** válasza:
60%
Szia. Én 8-9. héttől nem dolgozom. Simán felvettek tp-re.
2014. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon lassan fog telni neked az a 9 hónap...
2014. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, sajnos minden további nélkül segítik a nőgyógyászok a táppénzcsalókat.
2014. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel mi nagyon sokat vártunk a babára, ezért semmiképpen sem szerettük volna kockára tenni. A pozitív teszt után még 1 napot dolgoztam. Háziorvos egyéb indokkal tartott táppénzen a 12.hétig, utána nőgyógyász állított ki ajánlást a háziorvosnak, hogy továbbra is táppénzen maradhassak.
2014. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ditta323 ***** válasza:
71%

Dolgozz 12 órában éjjel, nappal és felelj még emberekért. /terhesen nem ajánlott az éjszaka és a munkáltatót meg is büntethetik/

Amúgy hasznosan is el lehet tölteni ezt az időszakot. Mellesleg soha a b... életben nem voltam tp-n mióta dolgozom kivéve most /Jah 6 éve dolgozom, suli után óta folyamatosan/

2014. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 2. és 3., elmúltam 30 éves, 21 éves korom óta dolgozom, eddig 5 nap táppénzen voltat egyszer műtét miatt. Nem gondolom, hogy táppénz csaló lennék azért, mert féltem a babámat a stresszes munkahely miatt. 4-es voltam
2014. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ditta323 ***** válasza:
62%

Kedves 4-es kicsit későn jöttem rá, hogy felesleges magyarázkodni nekik. Tudod a rosszindulatúság, irigység az ami lejött nekem, és én hüle fejemmel lereagáltam.


Boldog babavárást!!! :)

2014. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

A stressz, a rossz munkakörülmények, éjszakai munka stb elég indok a táppénzhez.


A táppénzcsalót arra értettem, amit a kérdező kérdezett: nem SZERETNE dolgozni, és egészségügyileg NEM INDOKOLT a táppénz.


De persze akinek nem inge.....

2014. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ditta323 ***** válasza:
8-as akkor elnézésed kérem. Csak általánosításként jött le és azért reagáltam le így.
2014. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az indoloktat ugy ertettem,h nem veszelyeztetett a terhesseg,vagyis csak annyi,h nagyon stresszes a munkam,es feltem a babam.A ki pozitiv volt,annak nagyon koszonom.
2014. máj. 23. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!