Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyásra lehet számítani...

Fehér folyásra lehet számítani az első hetekben?

Figyelt kérdés

Már meg kéne jönnie, de egy hete késik. De egyfolytában ilyen fehér nyúlós folyásom van, mint általában peteéréskor. Ezek lehetnek a terhesség első jelei?

Nem nagyon örülnék neki mert még csak 18 éves vagyok.. :D

Előre is köszi a válaszokat.


2014. máj. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tapasztalalom csak nállam annyia különbség én nagyon örülök neki :) Te meg ha nem akarsz babát miért nem védekezel ?
2014. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalam is feher folyas van.

de tesztelj egyet ha egy hete kesik. Akkor mar 100% hogy kimutatja.

9hkm

2014. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nitókrisz ***** válasza:
Ha a folyasod olyan, mint peteereskor, akkor nem vagy terhes, ne izgulj, mert a menstruacio elott par nappal szinten jelentkezik tojasfeherjeszeru folyas. Ha viszont nem nyulos, hanem kremes feher, akkor akar lehetsz is, de ez sem garancia egyaltalan. Vegyel egy tesztet, ha terhes lennel egy hetes kesessel mar kimutatna es maskor jobban vigyazz.
2014. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!